Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Assassin's Creed II: Discovery

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
akce > stealth akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.11.2009 DS
07.01.2010 iOS
Vývojáři:
Griptonite Games
Assassin's Creed II: Discovery dává nahlédnout do dalšího střípku mozaiky pestrého života florentinského assassina Ezia z Assassin's Creed II. Píše se rok 1491, příběh je zasazen mezi sekvence 12 a 13 hlavní hry. Ezio Auditora dostane za úkol zachránit jistého Cristoffa Coromba (známého pod jménem Kryštof Kolumbus) před zavražděním. Příběh poté zavede Ezia až do Španělska, kde se inkvizitor Torquemada pokouší vyhladit assassinský řád...

Jde o další plošinovku pro DS, která se na rozdíl od Altair's Chronicles více zaměřuje na stealth prvky a zabíjení z úkrytů (např. vozy se senem). Počet zbraní byl omezen na skrytou čepel, meč a vrhací nože. Důraz je kladen i na plnění sekundárních úkolů v rámci dané mise.

Obě verze hry umožňují vyfotografování hráčova obličeje a jeho naklíčování do hry v podobě plakátů hledaných zločinců.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • DS 50
Na Discovery jsem se poměrně těšil, už proto, že Ezio je mým favoritem (zatím jsem neměl příležitost hrát nic novějšího, než Unity). Bohužel je Discovery jen osekanou verzí (už tak nic moc) Altair’s Chronicles s ještě horší grafikou a především neskutečně otravným stealth systémem. Silně zredukovaný je i pohyb po lokacích, kdy mi přišlo, že se zde vývojáři oprostili od pohybu do hloubky jednotlivých obrazovek a zůstala jen klasická plošinovka. Dialogy jsou sice kompletně nadabované, ale Ezia už nemluví ten samý herec, což je opět otrava. Opět jsem se při hraní nedostal příliš daleko (rozhodně jsem odehrál míň, než v Altair’s Chronicles) a hra mi nedala žádný důvod k pokračování. Za sebe říkám – ruce pryč.
+6