@SilentWolf (09.02.2021 20:31): Po úspěchu Tsushimy imo o Asii začali realně uvažovat už konečně, pokud nebyl ve vývoji už předtím. Osobně jsem naposled koupil Rogue a od té doby mě to nezajímá, ale jestli bude další AC z Asie, tak určitě kupuju. Zrovna Shao Jun mi v tom animáku přišla sympatická a tehdá jsem doufal, že s ní udělají hru. A udělali, akorát ne takovou, jakou jsem chtěl. :D

A ještě nevymetli třeba Španělsko, carské Rusko nebo Rakousko-Uhersko, které beztak bude dřív... Jen se obávám, že letos bude pauza.
@Charllize (07.11.2020 00:06): Njn jsem z toho sám smutnej. V tomto případě jsem se fakt těšil, protože mě tyhle hry obvykle baví a mimo ty nový RPG díly jsem hrál všechny AC. Na druhou stranu asi tu můj postup může hrát roli. Když nevím konkrétně, co hrát, tak jedu abecedně podle vlastněných:D

Proto jsem se rozhodl jít od konce abecedy, snad se poměr hodnocení zlepší:)
Tak dohráno, trvalo mi to asi pět hodin.
Ve srovnání se starším Mark of the Ninja je to ostudně fádní hra, s nezajímavým příběhem, opakujícím se prostředí (to je pro takový studio i ve 2.5D fakt problém postavit budovu každou jinou?) a nevýraznou grafikou. Gameplay v zásadě na těch pět hodin OK, ale nepřináší v průběhu nějaké opravdu nové prvky, které by hru oživily.
Nechce někdo origo tady ty super uber skvělý pecky? Mám přebytečný klíč z bundlu na prodej.
Gigantický potenciál Číny + ženská hrdinka jako bonus a oni z toho udělají plošinovku...
Takže zamáčknout slzu, poznamenat si další AC pro budoucí koupi a doufat, že se tvůrci proberou dřív než bude AC série v troskách.
@Maximus (21.05.2015 11:57): Cca 8 hodín. V tomto prípade je to podľa mňa fakt veľa. Ako fanúšik série mám nastavený prah tolerancie vyššie, ale bežný hráč sa podľa mňa začne nudiť ešte skôr.
Za mňa asi najslabší Assasin na PC, pritom transformácia na plošinovku je fajn nápad a minimálne spočiatku to pôsobí sviežo. Ako celok to ale nie je až tak nápadité a potenciál zaujímavej postavy ako je Shao Jun je utopený v odfláknutom príbehu a naťahovanom gameplayi - naozaj neviem, prečo si niektoré štúdiá myslia, že čím dlhšia hra, tým lepšia.