Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ashina: The Red Witch

04.06.2022
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ash má po smrti své matky starostí až nad hlavu. Aby toho ale nebylo málo, zaplete se s podivným zlodějíčkem, a protože ten jí ukradne vzácný přívěšek, vydává se na cestu za ním. Ještě netuší, že jí čeká velmi pozoruhodné dobrodružství ve světě duchů yokai, známých z japonské mytologie.

Ashina je explorativní příběhová adventurka vytvořená v AGS studiu, která svým příběhem a vizuálem skládá poctu animovaným filmům od studia Ghibli. Perspektiva a celková stylizace připomíná top-down jRPG, ale žádné RPG prvky nečekejte. Řešíte hádanky, občas sbíráte a používáte předměty a hlavně komunikujete s obyvateli mysteriózního světa a snažíte se najít cestu zpátky do světa živých. Aby toho nebylo málo, ve světě duchů uvízla i vaše sestra a tunel mezi světy se má co nevidět zavřít. Během hry procházíte mnoha různorodými lokacemi a setkáváte se s zajímavými postavami, přičemž některé můžete poznat z předchozího počinu studia My Big Sister.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.