Prej sest mega bude...jako fakt? A jak ?:)
https://games.tiscali.cz/byznys/ea-propo ... &utm_medium=z-boxiku

Zároveň ale jak Jorgensen, tak i Wilson vyjádřili svůj optimismus pro nadcházející kvartál, o který by se měl postarat Apex Legends a Anthem.

Druhá jmenovaná hra by podle očekávání analytiků měla prodat šest milionů kopií za šest týdnů a podle dosavadních žebříčků prodejnosti by se jí to dost možná mělo i povést
@pajmič (23.03.2019 23:06): Hele docela jo. Ten obchod tam je pres dvacet let, a ma pomerne velkou klientelu ve vsech vekovych kategoriich. A skutecne si jen tak nevzpomenu na AAA hru ktere by se neprodal jediny kus. Samozrejme jak jsme psal nize globalne to zrejme skutecne nemusi byt urcujici. Ale kdyz se neco prodava ve svete, tak se to prodava i u nas. Chapes. RDR 2 byl hit a prodaval se jak rohliky, God of War jakbysmet. mafia 3 byl celosvetove spsi pruser a i u nas byli jen vlazne prodeje. Ono to lehce preci jen koresponduje. Ale uprimne nejaky globalni zaver z naseho obchodu ktery by se dal nekde vystavit s napisem SVATA PRAVDA urcite udelat nejde:)
@Ria Kon (23.03.2019 21:22): A japonců a australanů a němců, francouzů a 20 dalších zemí. To, že si to lidi nekupujou v obchodě, kde je zaměstaný Charllize, není zase tak překvapující fakt :)
@Charllize (23.03.2019 19:22): Nevím, jestli to ještě víc jde... s mým počtem nahraných hodin na předchozích dílech, nespočtech odehraných projití a mé osobní svatyně, kterou mám doma (viz profil).

Ale jo... možná to přidá na božskosti oněch děl :D
Už delší dobu jsem měla pocit, že uspěch/neúspěch Anthem bude lose-lose situace.
Nevydělá? EA přitiskne BioWare hlavu na popravčí špalek.
Vydělá? EA zabije poslední SP hry, které pod nimi momentálně vznikají, nebo by vzniknout mohly.

Nebojím se ani tolik, že by většina talentu (co z BW ještě nestihl utéct) nenašla uplatnění, nebo že by SP hry nevznikaly (sice po málu, ale třeba jako protěžované exkulzivity).
Je mi líto značek a jejich světů, které toho mohly ještě spoustu odvyprávět, ale už k tomu nejspíš nikdy nedostanou šanci.
@pajmič (21.03.2019 12:38): Netuším, jak jsou ty poměry. Ale z logiky věci bych řekl, že RPG budou dražší (a tedy nejdražší žánr na vývoj), neb to jsou delší hry, kde se střídá prostředí (je třeba více věcí "navrhnout"), je třeba více dabingu (kvůli více dialogům) atp. Samozřejmě mluvím nadále o AAA titulech.
@pajmič (21.03.2019 12:22): A hlavně jaký to pak nese poselství pro budoucí releasy? Proč by se měli pak vývojáři snažit dělat kvalitní hry, když stačí líbivej kabátek a dobrej marketing ...
Anthem nejprodávánější hra měsíce a komerčně nejúspěšnější Bioware hra, hned po ME3, za první měsíc. Na vykastrovanou, nedokončenou a nefunční hru to není špatný. Zároven je to však velmi smutné, neřkuli nemorální.
@Jab (10.03.2019 22:27): Merch tvori treba v JRC znacnou cast prodeju, mozna i vic nez hry samotny. jen k nam nejsou lidi nauceny pro tyhle veci chodit, mame jen sem tam obcas neco. Ja tu bundu koupil pac stala 198 korun, po tom shitstormu co Andromeda schytala tyhle veci jeden cas bylo prakticky zadarmo, za puvodni cenu 1999 korun bych to nekoupil ani omylem ozralej :)
@Gordon (05.03.2019 18:18): Víš ty co je prdel? Že tihle fanboy paka jsou dospělí chlapi od rodiny. Nedávno jsem narazil na jednoho chlapíka, co má ve zvyku nakoupit všechen merch. co existuje, navlíknout do něj svoje děcka, vyfotit je a pak hlásat, jak je celá rodinka vlhká z tý jejich dokonalý hry, zatímco se haranti na těch fotkách tváří, jako mi měli sežrat kýbl zeleniny :D
Jasně, my stará garda si dovolujeme mít tu drzost a chtít, aby byla hra bez bugů a měla veškerý obsah hned při vydání.... teda velebnosti, co my jen po nich nechceme za zázraky.

Hele neměli by u těch live service her otočit pohyb ceny? Launch 25e, 1. velké DLC 49e, 2. velké DLC 69e... poslední nový obsah 99-129e.... konec podpory - začínáme zlevňovat :D
@pajmič (05.03.2019 18:11): Přesně tak, lidi nejsou schopní přijmout fakta a mají nutkání je obhajovat jen protože to vlastní a tak vytváří "názor" ve faktické situaci, místo aby se nad to povznesli. Celkem dobře to ilustruje proč je společenská nálada taková jaká je. (A proč demokracie skomírá, to už ale zabrušuju někam, co tady nechci offtopinkovat :-D)
@Gordon (05.03.2019 17:51): To je ještě relativně při zemi. Na twitteru jsou lidi, kteří myslí anální oblastí. Je to docela zajímavý být po tolika letech na opačné straně "barigády" a vidět tu fanatickou skvadru, která kouše, skrábe a prská jak má ex při menstruaci. Dokážu pochopit lidi, co ta hra baví, díky té solidně postavné akční kostře, ale ta nevidomost těch retardovaných nedostatků a tolerance k prdelnímu technickému stavu mě způsobuje pásovej opar.
@pajmič (05.03.2019 17:32): Souhlasím, některé komentáře na sockách jsou opravdu šťavnaté.

Malá ukázka: Za me to stacka neni a pokud se tomu budou venovat bude to dobra hra. Me fascinuje jak lidi maji potrebu kazdou hru ktera vyjde vesmes kritizovat, nerikam ze kdyz jra neni dobra nema se o tom mluvit.
Dnesni doba je konzum ve vsem i v hrani a to je zlo a to je mnohdy duvod proc pak konci studia, proc projektum dlouhodobym pak nedaji vydavetele sanci. Protoze recenzenti a nejvic hraci nemaji trpelivost. Jak nekdo muze hodnotit uz ted hru ktera nema jeste obsah ktere ma mit?
Vsichni chcou hru ktera ma hned uplne vse vyladene k dokonalosti bez bugu , chyb a erroru! Recenze bych vubec zrusil at si lidi delaji obrazky sami z gameplayu ktere jsou videt dnes uz na YT ci Twitchi.
@Roman12 (03.03.2019 19:11): Poradila bych nekupovat, ale na to už je asi pozdě :D
Ale opravdu netuším, jestli vůbec nějaká rada existuje, jelikož už spousta hráčů reportovalo, že ta hra padá i na konzolích a dokonce se mluví o možném poškození konzolí.
Zdravim hra mi stale pada i u prostred mise stale to pise connection problem atd nekdy se ani nespusti... muzete mi prosim nekdo poradit? U me vse v poradku ostatni hry funguji, internet slape konzole pripojena
Fyzický kopie tvoří stále menší a menší procento celkových prodejů, ten trend je každý rok zřetelnější. Sice prodali půlku dva roky starý Andromedy, ale digitálně to nemusí bejt takovej propadák. Pak je tu ještě ten Premium Origin, jak dole zmiňuje Paul a to je můj případ. Ale nechci to hájit, už to šlo z disku. Fin. bosse jsem ani neviděl, nějak mě neláká dohrát hlavní dějovou linku dokonce. No, uvidím za pár měsíců, třeba daj nějak dohromady ten endgame. Navíc jsem masochista co hraje v roce 2019 na GTX 760, to pravděpodobně taky ovlivnilo můj herní zážitek, naštěstí GTX 1660 Ti už je na cestě..Byla to super karta na svoji dobu, ale teď už to prostě nejde.