Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Anno 1800

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
strategie > real-time strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
16.04.2019 PC
Vývojáři:
Ubisoft Blue Byte
Oficiální stránky:
https://www.ubisoft.com/en-gb/game/anno-1800/
V předcházející části úspěšné a dlouholeté budovatelské série Anno se vývojáři posunuli do daleké budoucnosti, aby se s aktuálním počinem vrátili zpět tam, kde jim to sluší nejvíce. Anno 1800 přivádí stratégy do století průmyslové revoluce a provede je od jeho samotného počátku až do 20. století, což umožní velké herní i grafické změny v průběhu hraní.

Začínáte v malé farmářské osadě, kde se hrstka obyvatel zabývá zemědělstvím, těžbou dřeva a hlíny v přilehlých dolech. Postupně zde začnou růst první továrny s vysokými komíny a linky na výrobu oceli. Industrializace je nevyhnutelná, světem hýbou technické vynálezy a běžný život ovlivňují například parní stroje nebo mohutný nástup elektřiny. Fabriky chrlí do ovzduší oblaka černého kouře a stovky pracovníků a řemeslníků denně plní tovární haly. Život zde není jednoduchý, stejně jako udržet štěstí obyvatel na přijatelné úrovni vybalancováním jejich ukazatelů, což se vám může podařit například i pomocí neustálého přísunu pálenky.

Anno 1800 není ale jen o budování a stavění, ke slovu se dostane i diplomacie, objevitelské výpravy a expanze do Severní či Jižní Ameriky. Zde se můžete realizovat coby čistí kolonizátoři nebo jako obchodníci s domorodými obyvateli.

Vývojáři připravili singleplayerovou kampaň, dále různé sandboxové módy a multiplayer s náhodně generovanými mapami.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.