Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Angry Birds Space

22.03.2012
30.11.2012
27.05.2013
76
66 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Angry Birds Space je již čtvrtou hrou v pořadí série Angry Birds. Ale tentokrát se naši ptáčci přestěhovali do vesmíru.

Úrovně se odehrávají na různých planetách, kde je úplně jiná gravitace, což vede k novým prvkům hry jako například zpomalené hádanky či "lightspeed" ničení. Hra obsahuje nový druh ptáčků a ty staří mají nové schopnosti, například: s ptáčkem Ice Bird budete moci zmrazit předměty, s ptáčkem The Incredible Terence si prorazíte cestu přes jakékoli překážky a jen tak ho něco nezastaví nebo s ptáčkem Laser Bird nasadíte maximální zrychlení. Ve hře se opět objeví staré známé tříhvězdičkové hodnocení splnění úrovně.

Mediálními partnery hry jsou NASA a National Geographic.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Angry Birds Space. Hra, kterou jsem díky tomu, že sedim v lavici s kristmeisterem, byl bombardován celkem často. Dnes vyšla a ejhle! já jsem doma s nemocí...
App Store stahujeme a je to doma! Hned na začátku se mi líbí nová část příběhu. Poté začínají hrátky s gravitací! A to je teprv sranda! Jestli něco chybělo AB, tak gravitační hrátky.

Herní levely byly opět kvalitní a na první verzi jich bylo docela dost. Trochu mě zarazilo to, že třetí sada levelů se musí kupivat zvlášť. To je největší část bodů dolu.
Líbily se mi minihry. Space invaders, mario... parádička :)

Hudba je opět na jedničku, hlavně ty hvězdičky, jak psal kristmeister.
Grafika je taky vylepšená.

Novej ptáček je fajn, nový schopnosti starejch ptáčků... No je to změna, ale příjemná :)

Prostě Angry Birds ve skvělé formě a jen tak dál Rovio!

Pro: Gravitace (nejvíc)... Pak hudba, grafika, zábava, minihry...

Proti: Nevim, jak na PC, ale nutnost In-App nákupů lvlů

+13
  • PC 80
Finské Rovio přináší nové birdíky tentokrát z úplně jiného prostředí. Úspěch mají zaručený už teď kvůli své multiplatformosti a především díky velké popularitě. Původní hry byly fajn. Nicméně Space se vydává jinou cestou - ono nastavovat pořád ten samý koncept pořád dokola by bylo zbytečné. Hra má kompletně překopaný herní systém. Dost se "kupodivu" ve vesmíru musíte potýkat s otázky jak správně využít gravitaci, aby váš birdík sejmul prase na své pozici. Angry Birds Space jsou další dávkou pěkné kreslené zábavy a v novém kabátku.

Pro: nové herní prostředí, pěkná grafika, nový systém hry

Proti: občasný problém při zvykání si na nový herní systém

+10