no toto je dost velke dilema, co je rozsirene/pouzivane a co je spravne, zober si napriklad adventuru "The Beast Within: A Gabriel Knight Mystery", kolko ludi ju tak vola? Vacsinou sa hovori len Gabriel Knight 2. Takze logika a dedukcia tu myslim nehraju bohuzial ziadnu rolu, co sa tyka spravnosti nazvu. :)
montana: spíše bych bral to, co je psáno v readme či tiskovkách... jinak ten "American McGee's" je opravdu dost rozšířený název.
Jenze obecny pravidlo neni spravnej nazev hry, ze... a kdyz je na krabici na psano American McGee presents Bad Day L.A., tak je to American McGee´s presents Bad Day L.A.
Last jedi: Já bych se řídil obecným pravidlem, které je u drtivé většiny her podle nějaké osobnosti jasné: Richard Burns Rally, Tony Hawk's Pro Skater, Clive Barker's Undying, Jericho atd. Další možností je jméno vynechat - Bad Day L.A., Scrapland. (osobně bych ale McGeeho takto neodstraňoval).
je to ale celkovo divné, lebo to American McGee's Scrapland pokiaľ viem ani hra nemá na krabici napisané a teď babo raď, že? :)
Tak jsem k těm dvěma úpravám hodil ještě svůj návrh :-) (tahle hra je totiž sakra důležitá) na American McGee's Scrapland (+ pár dalších úprav + taky ještě Bad Day)... když zagooglujete, zjistíte, že to je dost běžný název. A to, že nějaký debil napíše na wiki SCRAPLAND, jelikož to tak je v logu na krabici, bych ještě neviděl jako důvod to přepisovat sem.
Vodny: ten dotyčný som ja a dokonca som pár somarín od neho hral a prešiel :)
ale keďže som si nebol istý, v akom tvare si píše prívlastok do hier, spoliehal som sa na tieto veľké weby, že to budú mať korektne.
Vodny: taky mě to napadlo, ale wiki i mg píší skutečně presents (btw takhle je to ještě u LA). Ale klidně to někdo nějak upravte, beztak mě jeho hry nezajímají ;-).
Můžete prosím vás opravit ten název hry na American McGee's Scrapland? Kdyby dotyčný znal hry od tohoto autora (American McGee's Alice, American McGee's Grimm), tak by nemohl napsat takovou kravinu s tím presents. To je hrůza. Nebo já to radši opravím sám.
Dvojtečka zase není na mobygames ;-).

Na gamespotu je zase jen Scrapland
Já bych to dal na "American McGee presents Scrapland", to je takový kompromis...

S tou snahou lepit na všechny své hry jméno je McGee každopádně pěkný idiot.