Tak mně se hra líbila hodně. Hledačky jsou v naprosté většině dějově vždy v podstatě „červená knihovna”, bylo by tedy naivní, čekat něco extra odlišného. A jinak, co vytknout, snad jen poměrně málo změn prostředí, jinak je vše tak, jak má být. Grafika příjemná, hledání dostatek, sem tam i nějaká trošku zapeklitější logická minihra (jako opravdu jen maličko, z hlavy se nikomu kouřit nebude), děj v rámci žánru zábavný. A ten Kchárl Schwarzenbergů, to už byla jen taková třešnička na dortu, role darebáka a intrikána mu padne jako ušitá, úplně jako živý na konci tedy už moc ne... no, vlastně... ale seklo mu to... ;c). :c)) Za mě tudíž naprostá spokojenost. :c)
@Eru (07.01.2020 20:15): OK no, ale půl sekundy záběru mi přijde trochu málo :) I když mi je jasný, že tam můžeš stát jak dlouho chceš. Od pražský hry, která se tváří, že se bude odehrávat v historické Praze by ale člověk chtěl přeci jen trochu víc :)
@rikuhahl (komentář): naprosto se ztotožňuji s komentářem. Příběh je tak neoriginální a nudný že jediné co mě bavilo byly některé samotné puzzle a pak už jsem to chtěla mít co nejdříve dohrané...romantický konec tomu opravdu nasadil korunu...Věřím že bez duchů by se hra obešla...jinak se mi nepodařilo získat achievment Rychlý jako blesk (pět předmětů za méně než 15 sekund)..je to myšleno od vstoupení do lokace kde se hledají předměty patnáct sekund? Já si zkoušela předem vynajít pět předmětů a pak na ně rychle klikla ale achievment sem nezískala tak nevím... :/
@rikuhahl (25.11.2015 20:52): K tomu Karlovi... kdysi jsem si ty vývojáře trochu googlil a zjistil jsem, že je to česko-ruská firma, tak možná je to schválně :D Ale možná je to taky tím, že rod Schwarzenbergů má prostě v české historii své místo.