Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Afro Samurai

27.01.2009
45
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Afro Samurai je third person akce pro konzole PlayStation 3 a Xbox 360, volně inspirována manga a anime sérií stejného jména. Na hře se, stejně jako na anime sérii, podíleli dabéři Samuel L. Jackson a Ron Perlman. O soundtrack se postaral RZA, člen skupiny Wu-Tang Clan.

Hlavním hrdinou hry je titulní samuraj Afro, který celý život trénoval, aby se mohl pomstít vrahovi svého otce. Ten mu ukradl čelenku, která mu propůjčuje schopnosti Number One a aby ho Afro mohl vyzvat na souboj, musel nejdříve získat titul Number Two.

Po stránce hratelnosti se jedná o klasický 3D hack'n'slash ve stylu God of War, avšak ztvárněný v cellshadované grafice. Afro za svou pomstou cestuje úrovněmi a likviduje nepřátele se svou katanou, přičemž kromě několika základních pohybů si postupem hrou odemyká nová komba. Unikátním prvkem soubojového systému je takzvaný focus mód, který zpomalí čas a umožní Afrovi rozsekat nepřítele na kusy.

Hru v Severní Americe vydalo vydavatelství Namco Bandai Games 27. ledna 2009. V Evropě se o vydání hry postaralo Atari Europe, 27. února téhož roku. Hra se dočkala pokračování s podtitulem Revenge of Kuma Volume One.


Poslední diskuzní příspěvek

Ještě jsem to nedohrál, ale při projíždění dobových recenzí jsem narazil na super poznámku, kterou není radno ignorovat - bez znalosti anime nedává příběh absolutně smysl. Nevidět anime, byl bych znatelně chudší na požitku ze hry :D

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.