Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Aeon Drive

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Na začátku akční 2D plošinovky Aeon Drive unikne rangerka Jackelyne z její válkou zmítané dimenze, jen aby se přes bránu dostala na zemskou orbitu a hned na to havarovala se svou lodí uprostřed Neo Barcelony, neonově prosvětlené kyberpunkové metropole budoucnosti. Díky řetězové reakci způsobené jejím příletem však hrozí, že město skončí v troskách a má jen několik desítek sekund na to, aby zajistila všech šest jader z její lodě.

Hra se skládá ze stovky krátkých úrovní, ve kterých se musí hráč pokusit doběhnout do cíle, ovšem má na to vždy jen 30 sekund. Nelítostný časovač si lze prodloužit sbíráním časovým kapslí, i tak ale je třeba využít všechny hrdinčiny akrobatické dovednosti a nástroje, co má k dispozici. Mezi nástroje patří meč ke zneškodnění robotických nepřátel a dýka, kterou lze vrhat do všech směrů a následně se do místa dopadu teleportovat. Hra je určena především speedrunnerům a hráčům oceňující rychlou akci a opakování dané úrovně do doby, než budou schopni jí proběhnout bez ztráty života a v co nejkratším čase.

Hra je ztvárněná v pestrobarevném pixel-artu a umožňuje projít úrovněmi buď sólo, nebo si zasoutěžit s až třemi dalšími spoluhráči skrz lokální multiplayer.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.