Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

AdVenture Capitalist

AdVenture Capitali$t, AdVenture Capitalist!

30.05.2014
prosinec 2014
18.02.2015
30.03.2015
16.08.2016
kompatibilní
41
13 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Adventure Capitalist aneb jak se stát milionářem. Nejdříve si koupíte jeden malý stánek s citrónovou limonádou, poté si koupíte další a další. Až budete mít dostatek peněz, můžete přejít od novinovému stánku až k ropným vrtům. Ale zároveň si můžete zakoupit správce objektu, který bude dané objekty spravovat za vás. Poté si můžete nakoupit i zlepšováky, díky kterým získáváte více peněz.

Až budete mít dostatek peněz, můžete vyrazit na Měsíc a tam můžete nakupovat jiné společnosti a také se můžete dostat na Mars. A to vše děláte klikáním na dané kartičky daných objektů.

Až vás přestane bavit vaše nechutné bohatství, můžete ho resetovat výměnou za investory ve formě andílků.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Podobných her se v poslední době vynořilo celkem dost. Jsou zadara a člověk v nich vydělává nechutně moc peněz, postupuje do neuvěřitelných úrovní a je to pořád stejné. Vlastně stejné to pořád není, ale... Rozvoj vlastního impéria, je zpočátku raketově rychlý, ale po nějakém čase už je další postup tak pomalý, že trvá celé dny a pak ještě déle. Krátkodobě pomůže restart celého byznysu, který z nějakého důvodu urychlí celý systém vydělávání astronomických částek. Člověk se tak dostane o kus dál než byl před restartem, ale postup se zas zpomalí a tak je nutný restart nový a pak znova a znova. A pak už přestane člověka bavit všechno tohle dělat a už do hry nevstoupí.

Hra se hraje prakticky sama, což by možná měl být sen všech znuděných hráčů, kteří už jsou otrávení ze zběsilého klikání myší a cvakání klávesnice, ale obávám se, že i ti časem opět přejdou na vyzkoušené běžné hry, kde je nějaký ten "pohyb" nutný :)

Jako asi jediný klad téhle hry tak vidím to, že seznámí hráče s názvy těch obrovských částek, které v běžném životě nemá prakticky možnost poznat, nebo si je aspoň představit. Otázkou je, jestli je tahle znalost k něčemu dobrá :)

Pro: znalost obrovských čísel, chvilkový pocit bohatství

Proti: hra se hraje sama, po 5 minutách je to pořád stejné =nuda

+13