Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Little Lily Princess

Hanabira •  Ratalaika Games (PS4, PS5, XOne, XboxX/S, Switch)
19.05.2016
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Vizuální novela A Little Lily Princess byla vytvořena na motivy knih "Sara Crewe" a "What Happened at Miss Minchin's" americké spisovatelky Frances Elizy Hodgson Burnettové, které byly později skloubeny v reedici jako "A Little Princess" (Malá princezna).

ALLP vypráví o Sáře Crewe, vzdělané a kultivované dívce vyrůstající v exotickém prostředí Indie. Její otec, ovdovělý, zámožný a vysoce vzdělaný muž je povolán k náhlé neodkladné záležitosti, jež rozhodně není určená pro cizí uši. Což znamená, že musí svou dcerunku někam prozatímně "uklidit". Přihlásí ji proto do londýnské internátní školy pro mladé dámy, jíž před lety navštěvovala i její dnes již zesnulá matka. Na tomto institutu platí přísná pravidla, na jejichž dodržování dbá nekompromisní, pedantská ředitelka, slečna Maria Minchin. Té jsou spíše milejší štědré sponzorské granty než blaho jejích studentek. Sáře nezbývá, než se se zatnutými pěstmi přizpůsobit této nezáviděníhodné vyvstanuvší situaci.

Hráčovým úkolem je Sáře navrhovat a sestavovat optimální týdenní plán aktivit (lekce tance, umění...) a povinností (ve druhé polovině narace: domácí práce, mytí nádobí, praní prádla...), (ne)účastnit se akcí spolužaček (nikoli jen), chce-li vidět, jaké zakončení bude příběh mít.

Sára, nenadále vytržená z luxusního domova, je donucena se ve dvou příběhových rovinách vypořádat s tvrdým režimem, nepolevující závistí od ostatních děvčat a naschvály despotické, staromódní stařeny. Na této strastiplné cestě může hráč rozhořet plameny "zakázané lásky" (shoujo-ai).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.