Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

39 Days to Mars

25.04.2018
06.02.2019
16.05.2019
29.10.2019
kompatibilní
62
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Píše se rok 1876. Dva gentlemani, sir Albert Wickes a Clarence Baxter, jsou pověřeni, aby uskutečnili objevitelskou cestu na Mars a to za pouhých 39 dní. K tomu jim poslouží výkvět viktoriánského inženýrství, párou poháněná vzducholoď HMS Fearful. Nicméně oba dva badatelé nejsou zrovna nejpovolanější co se týče pilotování takovéto lodě a tak je po cestě stíhá jedna katastrofa za druhou. Docházející uhlí, rozpadající se mašiny pohánějící loď, únik vody, zavirovaný navigační počítač nebo nedostatek teplého čaje v konvici jsou jen některé z problémů, které bude třeba vyřešit, aby byla výprava úspěšná.

39 Days to Mars je kooperativní hra zasazená do steampunkového prostředí, jež může připomínat dobrodružnou tvorbu Julese Verna. Sestává se převážně z řady hádanek a miniher různého typu, které je třeba rozlousknout s pomocí vzájemné spolupráce obou hráčů, přičemž každý ovládá jednoho ze dvojice badatelů. Hra obsahuje i hru pro jednoho hráče, kde osamocenému cestovateli dělá společnost počítačem řízená kočka.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.