@Kwoky (10.06.2021 16:47): nn, tohle jsem si pamatoval a pořád čekal až to přijde :) Už jsem dohrál devítku, ale víc jak pár dílů ročně bych asi nedal. Tak aspoň komentované stream jednoho dílu by byl fajn. Komunita by mohla odhlasovat kterej ;)
@rikuhahl (10.06.2021 15:55): Ajtakrajta :) Nedávno jsem dohrál čtyřku a už mi to jako fakt stačilo. Hrát to samé 12x už by bylo asi moc i na otrlého hráče.
No nic no. Doufal jsem, že se na to zapomene. Nezapomnělo. Tak to asi fakt budu muset splnit :) Akorát to vychází na dva dny hraní v kuse, což se mi nejeví jako nejlepší nápad. Taky kdo by se na to chtěl dívat, že? :)
Myslím, že jsem v té záplavě prdelních náhrašek načel slušnou alternativu ve Viking Heroes. Baví mě to v nmoha ohledech víc než Herkules :)
3 komentáře a všechny v rámci výzvy :) Bez výzvy by o tuto sérii snad nikdo nezavadil, takže Crash si zaslouží další uznání za osvícenost ;)
@rikuhahl (13.03.2017 15:42): Když si to dobře naplánuju dopředu, tak by ty levely nemusely trvat déle než 4 minuty jeden. A jestli je v každé hře 40 levelů (myslím), tak to je dvě a půl hodiny na jednu. To je tak 30 hodin celkem :) To bude prča :)
@Kwoky (12.03.2017 22:25): Jo a víš o tom, že každá hra je tak minimálně na 5 hodin, vynásob si to dvanácti. No snad nebudeš jeden z těch, který umřeli při překonávání rekordu v nepřetržitym hraní ;)
@Kwoky (12.03.2017 19:50): Jakožto hlavní odborník na tuhle sérii tě beru za slovo a případný speedrun budu pozorně monitorovat. Běda, jestli to nesplníš. Pak bych byl pro regulérní DH lynč (každý uživatel DH by měl jednu ránu bičem).
Jestli těch her vyjde fakt 12 (jako že doufám, že ne), tak udělám live speedrun - všechny hry po sobě :)
Konečně je o hře slyšet, to jsem rád. Mohla by to být první z těch co jsem přidal na DH, která by přestala být šedivkou ;)

Jo a další díly jsou taky dobrý, sice prakticky stejný, ale na zabití času to stačí. Jen mě irituje, že Herkules se většinu hry fláká :) Mělo by se to jmenovat nějak jako Herkulova tlupa čístí Řecko od děr a spadlých stromů (ale to je asi moc dlouhej název) ;)