Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

WRC 2: FIA World Rally Championship

63
18 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
14.10.2011 PCPS3X360
Vývojáři:
Milestone
Oficiální stránky:
http://milestone.it/game_post/wrc-2-fia-wo…
WRC 2 je pokračováním hry WRC: FIA World Rally Championship od společnosti Milestone. Jde o simulátor závodů rally s oficiální licencí ročníku 2011, obsahující licencovaná vozidla a jezdce.

Dostupné závodní mody jsou reprezentovány klasickými nabídkami: Jeden závod (Single Stage), rally (Single Rally), Šampionát (Championship), jízda na čas (Time Attack) a poté ještě kariéra jezdce (The Road to the WRC), WRC Rally School (škola jízdy) - V multiplayeru je to Hot Seat (na střídačku u jednoho pc) a závod přes internet..

Hlavním módem je kariéra, tedy The Road to the WRC, zde je brán důsledek jak na vlastního jezdce (kterého si vytvoříte - vybrat lze jméno a národnost), tak zprávu osobního týmu. Z počátku jsou dostupné jen 2 vozy z celkových 32 plně licencovaných. Tímto se dostáváme k vozovému parku, jak již bylo zmíněno, jde o plně licencované vozy a to z kategorií WRC (dostupné jsou 3 vozy - Citroën DS3 WRC, Ford Fiesta RS WRC a Mini Countryman WRC) SWRC (4 vozy - např. mistrovská Škoda Fabia S2000 či Peugeot 207 S2000), dále jsou dostupné vozy Třídy B (5 vozů - příkladem třeba Lancia Delta S4) legendy safari rally (6 vozů - např. Lancia Delta Integrale HF '91 či Subaru Impreza) a poté vedlejší vozy z kategorie Super 1600.

Závody se konají ve 14 tématických lokacích (například Švédsko, Německo či Mexiko), na nichž je celkem 84 tratí. Výše vypsané pak obsahují i takzvanou superspeciálku.

Jízdní model se drží střední cesty mezi simulátorem a arkádou. Na hráče tak není kladen přehnaný důraz na jeho schopnosti a pro případ nehody lze během závodu jednou "vrátit" čas a zkusit průjezd znovu. Pro usnadnění či naopak ztížení jízdy lze ještě vypnout či zapnout pomoc při řízení či nastavit míru destrukce vozu, ta je znázorněna převážně graficky a na chování nemá velký vliv (pokud auto nezničíte úplně).


Poslední diskuzní příspěvek

No to to trvalo. edit: Tak to bych rychleji stahl petkrat warez nez tohle jednou. :-/

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Zvuky jako když prdíte do plechovky, grafika z roku raz dva, hratelnost na pomezí arkády a simulace ale celkově ujde. Naopak velké plus je kariéra, ta pro fanoušky rally bude velkým potěšením.
+7