Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

World War 3

Nehotová verze
19.10.2018
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

World War 3 je multiplayerová vojenská FPS hra zasazená do moderní doby. Konflikt se odehrává v blízké budoucnosti někdy kolem roku 2030. Polští vývojáři kladou důraz na týmovou hru a nabízejí i realismus. Spolupracují totiž se společností zodpovědnou za inovaci výbavy polských ozbrojených sil a s veterány speciálních jednotek. Vývojáři nejsou žádní nováčci, mají za sebou Deadfall Adventures a Get Even.

Hra dává na výběr mezi polskou a ruskou armádou. Boje se tedy odehrávají například v ulicích Varšavy, Moskvy nebo Berlína. Používat budete skutečné týmy, realistické zbraně a stejně tak i vozidla. Na výběr také budete mít z mnoha příslušenství ke zbraním a je možné si svoji postavu upravovat díky rozsáhlé nabídce uniforem a maskovacích barev.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Battlefield a Call of Duty mají v tématickém zaměření na moderní válku velmi zdatnou konkurenci. Polští vývojáři sázejí především na obtížnost - nejde o klasickou arkádu jako o jejich více známější konkurenty, ale také zatím vyloženě ne o simulaci.

Bojujete buď za Polsko nebo Rusko a k dispozici jsou části měst jako Varšava, Smolensk, Berlín nebo Moskva. Hrát můžete módy podobné Conquestu, kdy zabírate body na mapě, kradete je nepříteli, nebo se je snažíte udržet. Novinkou je, že tickety dostáváte jen v případě, když držíte oba body se stejným počátečním písmenem - musejí být propojeny. Tento mód nese název Warzone. Další možnost je klasický Team Deathmatch, přičemž vás čeká série na tři vítězné duely. Tým, který jako první dosáhne počtu padesáti zabití nebo jich má víc po vypršení pětiminutového časového limitu, je vítěz.

K dispozici jsou reálné zbraně, uniformy, tanky, lehká obrněná a transportní vozidla, pálebná podpora, UAV, sebevražedné drony, a další různé vychytávky. Hra má potenciál sesadit Battlefield a Call of Duty z trůnu v módech Modern Warfare. Zatím ale nemá dostatek hráčů a servery vesměs zejí prázdnotou. Rovněž se čeká na více obsahu a případná vydatná kampaň by hře taktéž jen prospěla. A to výrazně. Hratelnost je ale intenzivní už nyní a dává vzpomínat na zlaté časy strávené zejména u Battlefield 3 a 4.
+10