Ještě to pro jistotu hodím sem přímo k dané expanzi:

Jsou tu ještě nějací aktivní wowkaři? S kamarádkou děláme Glory of the Argus Raider, kde je za odměnu Antoran Gloomhound. A všechny achievementy už máme až na ten poslední u Arguse, kde je prostě potřeba alespoň 4-5 lidí. Nemáme problém pomoci i u těch předešlých, kdyby někdo chtěl mounta taky. Zkoušel jsem už fůru skupin, ale nikomu se prostě nechce. Je to záležitost tak na maximálně půl hodiny.
@hanak_v_exilu (26.08.2022 10:30): Tak výhoda wowka je právě teď taková, že si tam každý najde něco. I když třeba já rád jen levelování, jsem rád, že můžu levelovat se světě který tak nějak funguje a zcela nezmizí odinstalováním.
@Cathan (26.08.2022 10:07): No to sice ano, ale pro Blizzard to znamená, že velkou část obsahu hry udělali zbytečně, protože mě absolutně nezajímá. Kdyby to takhle dělal každý, tak můžou rovnou udělat offline wowko, a ušetřit si práci i nervy.
@Cathan (25.08.2022 18:54): To je taky pravda. Donekonečna přidávat nové kontinenty nepůjde a svět ustrnulý na jednom místě jim zavírá spoustu možností. Nejspíš zvolili dobrou cestu, protože tím naštvali mě, a můj přístup k wowku je "špatný". Bavilo mě prozkoumávat svět a expit, ale když jsem dosáhl stropu úrovní, tak jsem si vzal novou postavu. Přitom podle většiny hráčů wowko začítá až tady.
@hanak_v_exilu (25.08.2022 18:36): Chápu tě. Osobně jsem s těmito změnami nikdy problém neměl. V tomto případě možná specificky pro to, že jsem já aktivně hrál až po Cataclysm, takže jsem tu zkušenost neměl, ale ono také proto, že mám rád dynamičnost světa. Nicméně, chápu tě, a Blizzard si bohužel uvědomuje, že to s Cataclysmem tak trochu podělali z tohohle hlediska. To znamená, že už to znova neudělají jen tak, a to může být sakra velký problém.

V případě Teldrassilu a Darkshore tam dali možnost vrátit se do minulosti, aby nikoho nenaštvali. Což je fajn a pochopitelné, ale zároveň se trochu bojím, co teda do budoucna. Pokud nebudu dělat změny ve světě, jak se ten svět pohne? Bude vůbec někdy nový strom či město Nočních elfů? A tak dále. Mám z toho konzervatismu obavy.
@Cathan (25.08.2022 14:20): Classic už by pro mě taky nebyl. Mně by ty nové expanze vlastně vůbec nevadily Většina změn byla udělaná pro hráče jako jsem byl já - pro ty které moc nechápou systém skilů a nevyžívají se v buildech. Jenže mě strašně znechutilo předělání mapy v Cataclysm. Spousta oblíbených míst zmizela, a zmizela taková skoro pohádková bezstarostnost, kterou jsem měl na té hře tak rád. Už se mi v tom světěl nelíbilo.
Na co jsem koukal s otevrenou pusou nebyly cutsceny, ani moznost prochazet vetsinu novych oblasti nezavisle na levelu, ktery momentalne mate, ale fakt, ze to delaji vsichni kolem vas a vsichni zabijeji ty same moby, rares a dokonce i bossy v dungeonech, ale pro jednoho je enemy na levelu 101 a pro jineho na levelu 112. V Dungeon finderu na normalni obtiznost jsem sel v pugu s tankem na levelu 101, healer 106 a ja uz byl 110 a presto se to dalo.
@Le0nidas (02.09.2016 21:58): No nebýt ty hry, tak ted nemusím dohanet resty :D.. Strávil jsem tam moře času.. Setkal jsem se tam s par lidma. Několik přítelkyn realných z té hry.. No a pak jsem si řekl dost.

Musím říci, že Legion zatím vypadá dost dobře. Od WoD znatelný posun k lepšímu.
@BINGMAN (27.04.2016 19:38): a proc zacinas znovu od zacatku? :-) Postavy zustavaji, jak jsou, dokud je nesmazes - a i pak je mozne je obnovit.

Jinak to pred deviti hodinami vypuklo. A zrovna me Blizzard nastval, byl jsem jeden quest od dokonceni epicke linie predchoziho datadisku a oni mi ho vymazali z quest logu. Takze nemam ani epic cloak (Pandaria) a ani epic ring (WOD). Chjo.
Pokaždé, když vidím cinematic trailery, nebo nějaké gameplay záběry, dostanu takovou chuť si tuto epickou legendu zahrát... a pak mě vždycky baví tak do 30 levelu, kde to zase odinstaluju...