Tak asi už jdu pozdě, všichni nenažranci přetížili beztak servery, mám zakliklý tlačítko giveaway, ale jenom se mi v tom browseru točí kolečko, nic to nenačítá..
Není to pochybný, zabralo mi to asi 3 minuty, za mě dobrý, díky tomu budu mít na prémko i na další měsíc a nemusím si dokupovat, jak jsem měl původně v plánu.
To si za ty zlaťáky raději zaplatím, než zkoušet tyhle pochybné operace :D
Chi-Ri je prostě unikát, někdy s ním jde nastřílet až neskutečný věci, na to jaký má staty ten gun.
Orlík s VK-derpem. Sice se mi už pár her povedlo s tímto tankem, ale je to dost o náhodě, jak s tím člověk zahraje.. Docela mě zklamal, jsem myslel, že s derpnicí bude větší prdel, ale ten kanon je hrozně nespolehlivej. Hlavní gameplay je střílet všechny tanky z 500 metrů do pásů a detrackovat je a doufat, že je někdo zabije dřív, než vás naspotí někdo jinej. Ten tank je dobrej jenom na hodně málo mapách (klasicky prokhorovka, redshire atd.. velký mapy s tunou keřů), kde si člověk může 5 sekund doměřovat, na přestřelování s jinýma skautama je to hodně fail (každej jinej šestkovej scout to sundá jak malinu). Je lehčí než vypadá, takže ramování je taky o ničem, camo bonus nula. 10 tisíc XP a prodávám, na AFK panthera se těším víc..
Prémiový tank nemám, ale mám T-34-85. Ta vydělává i když vás v bitvě zničí a tým prohraje - suprovej tank :D T-54 by taky neprodělávala, jen kdyby se z 50% náhodných bitev neprohrávalo... :-/
Zkoušeli jste teď někdy test server 9.4? Já to včera stáhnul, že bych zkusil nějaký tanky, ale nejde mi přihlásit se.
@Najlvin (21.10.2014 23:15): devitky bez premka jsou už hodně špatně hratelný. Munice jde zkousnout, když trefujes, ale jak říkáš, opravy jsou drahý. Co je ale nejhorší, tak expení. Bez premka je to tak 100 bitev, než tank vyexpis do topu a pak nekonečně dalších bitev na desítku. Na druhou stranu, pokud dostanou devitky peknej mm, tak je to sna nejzabavnejsi (především nejvybalancovanejsi) tier, protože je propastnej rozdíl mezi osmickama a devitkama (narozdíl treba od 7 a 8 nebo 9 a 10).
Přijde mi, že ta IX. úroveň je taková dost nevděčná. Munice předražená, opravy drahé.... A vzhledem k tomu, že se s tím nedá hrát nic jiného než náhodné bitvy, kde bohužel nezáleží jen na mých schopnostech, (ale i na schopnostech ostatních - tudíž 50% proher) - tak je to taky dost prodělečný. A to mě docela mrzí, protože ta T-54 je tak krásný tank. Ale na co jezdit s tankem, který musíte dotovat? To prostě postrádá jakoukoliv motivaci... :-/
@LIUWIL (21.10.2014 14:54): zvuky jako takové jsou reálnější, ale jak říkáš, z YT videa se nezdá jako kdyby měly ty správné grády. Ale holt nemůžu čekat že se mi budou třepat kosti jak když stojím sto metrů od sřílející ShKH DANA :-D
@Farurej (21.10.2014 12:42): Hlavně že přidávají efekt přípravy dělostřelectva >:) To ve hře strašně chybí.
Velkou změnou budou nové zvuky děl. Jsou více realistické, ale nemají koule. Ale zatím jsem jenom viděl video na Youtube - třeba to in-game bude znít lépe. A slibují další velké změny v optimalizaci, ale ta o karkulce je lepší. Až hra na GTX760 poběží v stabilních 60FPS, můžeme se bavit o velkých změnách.
Hlavními body asi zůstávají změny v týmových bitvách a strongholdech. Zatím ještě nevím jak velké budou změny v mapách, ale něco se bude dít s asi čtyřma.
Ahoj, koukam co se chysta za zmeny a nestacim se divit, VK4502 Ausf.B se chysta jako premiovy tank na 7-8 urovni, zmena fv4202 v nedohlednu ... nic moc teda.
@kurcatovium (19.10.2014 08:56): Když se zpětně rozpomenu které bitvy byly na M a které na 3 nebo 2, jde mi hlava kolem nad logikou hry. Člověk může doslova otočit hru kolem, utáhnout ji s dvojnásobně větším DMG než druhý nejlepší hráč v týmu a dostane dvojku. Mko pak dostane za nasvícené pár tanků a 1500DMG.
@canibalx (16.10.2014 21:09):

"Koukám, že máš kvalitní staty, mohl by si se přidat k nám a zúročit je u nás"
Kdo proboha pise tyhle korporatni srance? :)
Kdyby to aspon nebyla 100% copypasta ... >_>
Ahoj, náš klan funguje již přes rok a sjednocuje výhradně hráče s osobním ohodnocením přes 4 000. Tím je zajištěna kvalita společných akcí a turnajů. Hrajeme každý den opevnění, pouštíme si bonusy. Nezapomínáme na turnaje o goldy. Rovněž hledíme na povahu hráčů, preferujeme pohodáře, kteří si rádi po práci u tanků odpočinou a pokecají. Nehledíme na docházku, jediné, co je nutné - zapnout Teamspeakr 3 společně se hrou a pokud se konají akce, účastnit se. Koukám, že máš kvalitní staty, mohl by si se přidat k nám a zúročit je u nás v CW a turnajích o goldy na ESL portálu. Pokud si však ve svém klanu spokojený, přeji hodně úspěchů.

Více info a podání přihlášky k nám zde - bhw.clanweb.eu/?page_id=2

Za tým Bohemia Warriors - Výkonný důstojník Chlumy
@Arc (15.10.2014 21:07): Jo, já T-43 odehrál asi tak 70% bitev mezi devítkama, ale toto se mi povedlo jen párkrát. Krásně mě hřeje v zádech, když vím, že jsem ten tank doexpil a už nikdy ho nebudu hrát znovu :D
Oh maaan, jsem myslel, že Bison je menší kalibr. Ve skutečnosti ten topovej 150mm lauf je stejnej, co stockovej na Grillovi, takže žádnej rychlej reload, rychlý zaměření = žádná zábava. Kua a to byl Wespe (tehdy vedl z Bisona) taková prdel ve své době. Místo toho mám k posrání pomalou artynu se 130 HPčkama, žádným odměrem děla a supernízkým dostřelem. Ace tanker another challenge accepted!

edit: Což mě přivádí k myšlence.. jak můžou doopravdy někoho bavit artilerie tier 6 a dál? Grill ještě před rozložením artyn do všech tierů měl reload okolo 16 sekund, pokud se dobře pamatuju, potom nějakých 20 (100% posádka, rammer), nemluvě o mnohem rychlejším zaměřování. Hummel už reload prodlužuje na nějakých 25+ sekund, zaměřování o sekundu dýl. Beru, že ne všechny národy to mají stejně, ale tier 9 a 10, reload 50 sekund a podobně, musí být opravdu hrozná sranda :D S tím, jaký rng artyny jsou má smysl nabíjet jenom goldový HEčka, ne? Plus opravdu dobrá bitva, kde člověk nasází třeba 3-5k dmg se povede tak jednou za 100 pokusů, pokud člověk hraje dobře, předměřuje si na místa, kde jsou tanky, něco nastřílí, stejně v XP vyjde naprosto průměrně. A jediný, co člověk za celou bitvu v chatu čte jsou jen nekonečný nadávky..
Nehraje tu někdo sám, že bych dal četičku ? Jsem noobík a umím se použít. ;-)