World of Aden: Entomorph - Plague of the Darkfall

Entomorph: Plague of the Darkfall

10.09.1995

Entomorph je akčne ladená RP hra odohrávajúca sa vo svete Aden, vytvoreného spoločnosťou Strategic Simulations, Inc. (SSI) pre svoje potreby po tom, čo prišla o licenciu na hry podľa pravidiel Dungeons&Dragons. Je druhou hrou z tohto sveta a nepriamym pokračovaním hry World of Aden: Thunderscape.

Hráč sa ujíma kontroly nad postavou menom Warrick, ktorý by rád našiel svoju sestru Suilianu. Krátko po začiatku hry Warricka začaruje tajomný obrovský pavúk... Krátko na to sa Warrick prebúdza na neznámom ostrove, v opustnej dedine, bez znalostí toho, ako sa sem dostal. Je to príbeh plný rôzno-nohého hmyzu, kde sa hlavný hrdina musí báť o svoje človečenstvo, o svoju ľudskú stránku, aby nakoniec...

@90210 (10.11.2018 10:37): Čas na Chrono Trigger.

Entomorph je zajímavý co jsem zkoušel jen settingem, ale stáhni si to normálně z nějaké abadonie a dej do D-Fendu a nastav dle libosti. Ale klasická druhá liga, jen pro ty co vážně nemají co hrát z žánru (to ty nejsi, máš jen 55 hodnocených RPG).