Hotovo. Čtvrtý díl pokořen a musím říct že to byla jízda. :) Na mé stupnici oblíbenosti se čtyřka dostala před dvojku. Jediné co chybělo k dokonalosti je opět to prokleté ovládání ale co člověk nemůže mít vše.
@martinelk (04.01.2015 17:06): aha tak v tom případě jsem to asi hrál bez titulků ve filmech, ale zase tak těžká ang tam nebyla, tak mi to asi nevadilo. Mám to jako originál na cd kdyby jsi neuspěl, tak bych to někam nahrál. Já raději hrál gog dvd verzi, kterou taky mám.
Rozehrál jsem tenhle díl ale nemile mě překvapila jedna věc. Mám verzi z GOG a tam je DVD verze což je sice hezké ale má to jednu nevýhodu. V hraných scénách nejdou titulky. Už jsem se na to díval všude možně a důvodem je to že EA/Origin prostě do DVD verze ty titulky nedaly. Resp. asi tam jsou ale nozobrazují se. Nevíte někdo jestli by se někde dala stáhnout starší verze WC4?
GOGed...

A podla vsetkeho je to ta specialna DVD edicia. Ergo cutsceny su v DVD kvalite, narozdiel od originalneho originalu, kde je video vyrazne horsej kvality.
@MickTheMage (16.03.2012 20:30): Vím :)

Jeho blog je ale povedený.

I’m dreaming of a RPG Glitch-less,
With every Bethesda game I play.
Maybe Grimoire will be finished one day,
And maybe we’ll all shout: Hooray!

A také si myslím, že to nikdy nevyjde. Šance tu ale, ač minimální, stále je.
@Drolin (16.03.2012 20:04): Je, tak oni to konecne podla vsetkeho dokoncili. Mam taky pocit, ze som o tom prvy raz pocul niekedy v 2006 roku a to uz je tiez panecku davno. A ono to neni dead, ono to bude za chvilu vonku!