Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wild Arms 3

Wild Arms Advanced 3rd

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.10.2002 PS2
17.05.2016 PS4
Vývojáři:
Media.Vision
Série japonských RPG Wild Arms pokračuje třetím dílem, tentokráte na konzoli PlayStation 2. I přes změnu platformy se Wild Arms 3 však nese ve stejném duchu, jako předchozí dva díly série (Wild Arms, Wild Arms 2) z prvního PlayStation. Přesunem na PlayStation 2 si však může dovolit líbivý cell shade kreslený kabátek.

Nový příběh se stále odehrává v reáliích westernového prostředí planety Filgaia. Tentokrát se hráč ujímá dobrodružky Virginie Maxwell, která se po zastavení vlakové loupeže se skupinou tří dalších dobrodruhů vydává na cestu za odhalením plánu tajemné vědecké organizace, která má co do činění s dávnou minulostí planety.

Po stránce hratelnosti se hra velmi podobá předchozím dílům. Všudypřítomné nepřátele je třeba ničit v tahových soubojích, kde jsou kolty proklatě nízko a všichni členové party mají poprvé v sérii k dispozici zbraně ARM. Interiéry jsou opět plné hádanek, jako jsou kombinace různých páček a propadlišť. Dojde i na ovládání různých vozidel.


Poslední diskuzní příspěvek

Ringo: Jo tenkrat to bylo hodně popularni, mě to nijak nepohorsuje, jen jsem nevěděl jak na tom je Drolin :) Cell grafika pomaleji stárne a…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.