Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wild Arms 3

Wild Arms Advanced 3rd

15.10.2002
17.05.2016
kompatibilní
90
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Série japonských RPG Wild Arms pokračuje třetím dílem, tentokráte na konzoli PlayStation 2. I přes změnu platformy se Wild Arms 3 však nese ve stejném duchu, jako předchozí dva díly série (Wild Arms, Wild Arms 2) z prvního PlayStation. Přesunem na PlayStation 2 si však může dovolit líbivý cell shade kreslený kabátek.

Nový příběh se stále odehrává v reáliích westernového prostředí planety Filgaia. Tentokrát se hráč ujímá dobrodružky Virginie Maxwell, která se po zastavení vlakové loupeže se skupinou tří dalších dobrodruhů vydává na cestu za odhalením plánu tajemné vědecké organizace, která má co do činění s dávnou minulostí planety.

Po stránce hratelnosti se hra velmi podobá předchozím dílům. Všudypřítomné nepřátele je třeba ničit v tahových soubojích, kde jsou kolty proklatě nízko a všichni členové party mají poprvé v sérii k dispozici zbraně ARM. Interiéry jsou opět plné hádanek, jako jsou kombinace různých páček a propadlišť. Dojde i na ovládání různých vozidel.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.