Stream dnes 20:00. Více dole u mně na profilu.
+ ukázka z Wild Arms 2.
( snad to bude bez výpadku, doufám )
@Charllize (20.05.2019 14:01): Cellshade grafika byla tehdy velkým lákadlem a ve své době byl Wild Arms 3 brán jako vrcholné dílo na PS2 společně s Dragon Questem 8, Rogu Galaxy a Dark cloud 2 (Dark Chronicles) právě díky líbivému Cell Shade stylu grafiky.

Samozřejmě jakýsi nad level držela ohledně technického zpracování FF 10 a 12, ale ne každému musl ten emo styl na tehdejší domu skororealistických modelů vyhovovat a tak rád sáhnul právě po kreslené grafice jakou měly ty výše jmenovaní.
@Drolin (20.05.2019 13:37): a co bys dělal kdybys neměl internet ? :)
Mě se to líbilo, ale nezarucuju že i tobě. Je to fakt dlouhy a možná by někoho mohla odradit cellshade grafika a to westernove zaměření. Zkus a uvidíš:)

@Ringo (20.05.2019 13:56): Jo přesně tak je to takzvane hned v těsném závěsu za velikány scény, kvalitní a dobre.
Dokonce bych řekl že první díl jako jedno z prvních jrpg na ps1 ukázal kudy cesta povede, celkem zásadní počin v ps1 jrpg kartotéce. Od třetího dílu sice bylo lehce znát že ten rozpočet nedosahuje takových výšin jako AAA PS 2 jrpg, ale porad to byl nadprůměr.
Nejlepsi dil. ! Ohromej zaber, desitky dungeonu, dobry postavy, arena, mega nepovinej dungeon na konci, puzloidni dungeony bez priser s odmenou na konci, funkcni zeleznice a vlastni pojizdna upgradovatelna pevnost, souboje v sedle kone a asi dalsich 100 veci ktery si momentalne nevybavim :)