Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

White Noise 2

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
online > online akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
07.04.2017 PC
01.09.2017 XOne
13.10.2017 PS4
Vývojáři:
Milkstone Studios
Oficiální stránky:
http://www.milkstonestudios.com/games/whit…
White Noise 2 je sequel hry White Noise Online. Ve hře si zvolíte roli jednoho ze čtyř vyšetřovatelů, jejichž úkol je nalézt osm video nahrávek uvnitř předem stanovené lokace s hororovou atmosférou. V opačném případě se vtělíte do nadpřirozené bytosti s cílem všechny vyšetřovatele pohltit dříve, než dané nahrávky naleznou.

Hra spočívá v úspěšné kooperaci vyšetřovatelů, jejichž jediná obrana proti nepříteli, nadpřirozenému monstru, je pouze světlo svítilen a jiných, prchavých, zdrojů světla. Žádný soubojový systém fyzického charakteru ve hře není.

Monstrum, oproti vyšetřovatelům, hraje samo a jeho úkol je zabít všechny čtyři vyšetřovatele dřív, než naleznou osm pásek videozáznamu. Toho docílí pouze útokem v naprosté tmě. K přepadení vyšetřovatelů může využít několik speciálních schopností, jako teleportace, vytvoření zvukové nástrahy, dočasné vyřazení svítilen vyšetřovatelů, dočasné zrychlení chůze a jiných.

Docílení vítězství vyšetřovatelů lze docílit více způsoby. Rozdělení týmu vede k rychlejšímu nalezení videonahrávek. Samostatný vyšetřovatel je ovšem proti monstru takřka bezbranný. Hráč, který je monstrem nečekaně přepaden, musí být jiným hráčem zachráněn, do určité doby. Jinak je zabit a stává se duchem. Hra obsahuje stealth a jiné prvky (běh lidí způsobuje viditelné stopy, po kterých vás monstrum snadno vystopuje, křik sice oznámí týmu vaši pozici, ale samozřejmě i nepříteli, rozsvícená svítilna způsobí, že vás bytost lépe nalezne, apod.).

Hra nabízí singleplayer i multiplayer.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.