@Drolin (11.04.2019 14:45): Bohužel viděl, paradoxně ještě před VN. A nedal jsem to ani s přeskakováním :)

U Sengoku Rance jsem spíš víc přemýšlel nad tím, jak se jim povedlo osekat VN s RPG-taktickýma prvkama do několikadílnýho hentai.
@pajmič (11.04.2019 14:39): :))

A viděl si anime (nebo jak to nazvat)? To byla slušná konina a to jsem i, s pomocí přetáčení, dokoukal :)). U euphorie jako VN jsou ale vtipné ty obrázky, průřezy "průniků" a texty k tomu... ZX, propaguj lepší věci než blbost jako Wet Beach Pussies!

Nicméně třeba takové Sengoku Rance to má ještě ve vkusné normě, to je pak hned větší zábava když "na to" přijde.
@Drolin (11.04.2019 14:10): Takové nařčení zamítám! Trvalo mi to několik dní, v době, kdy jsem neměl co hrát a ani jsem neotevřel všechny obrázky či cesty. Ovšem třeba u takového Eroge! H mo Game mo Kaihatsu Zanmai, jsem byl daleko důkladnější :))
Proč se zrovna z tohoto veledíla stal takový zdejší kult nechápu. Existují mnohem lepší sprostárny nad kterými můžete vášnivě a dlouhosáhle.....diskutovat :)
Tak jo, dame si mensi soutez o tuhle hru.

Staci vymyslet rym na Pussy :) Treba, Pussy ma vousy :D Vyherce urcim random losovanim a soutez konci v 18:00. Jako bonus bude i jedna kopie Pussynek. Pokud vyhraje nekdo, kdo jiz Pussynky ma, muze dat hru treba mladsimu sourozneci :o)
Po pulnoci sem hodim meni soutez o hru, kterou urco nikdo nema, nevypada blbe, a tagy na steamu jsou:

Early Access
Nenáročné
Early Access
Krvavé
Násilné
Hmm, zda se, ze dnes si Pussynky zijou vlastnim zivotem :o)
Toz dame mensi steam keys pussy party :)

EKWGD-7WPK2-YYDAJ
QNRLE-NBIRE-FANLH
E06JE-BDA6P-T4ERX
[neexistující komentář]: Mokré plážové prcinky - možná bys ten překlad měl konzultovat s panem prezidentem...
Par dalsich steam klicu pro labuzniky :) A nezapomente pak ohodnotit.... vzkazuji Pussynky :)

WQ260-5WJAX-0ZXT2
850TK-CWLJG-5AVPJ
H4DLE-V9VMB-T887L

Jo a chysta se prej neco velkeho! Stay tuned! :D
sakra, aktivoval sem jeden, ale nevzpominam si ktery, kde je vypis kodu ve steam klientu ? vim ze to tam nekde je , ale ani zaboha :)
Zhodnoceni situace na bojisti, po udalostech poslednich desitek hodin:

Po vcerejsim prekvapivem utoku ghoulu z pustiny, ktery se podarilo odrazit pouze s nasazenim zivota nekolika Pussynek, dnes ze zalohy povstala guerilova skupina El Comandanta Bakaly a zakerne zautocila pres baziny, na slabe chranenou polni nemocnici, kde byla v tu dobu pouze mala straz a nekolik desitek zranenych Pussynek. Nastesti se tu nachazel i general Pyjus Maximus a diky vytribene obranne taktice, zahnal zlotrilou guerilu zpet do dzungle! Bohuzel pri obrane prisla o zivot mimo jine i veteranka Deep Pussyna. Cest jeji pamatce. Byla to legendarni bojovnice. Co prinese zitrek si nechci ani predstavit. Ale vrchni veleni je v pohotovosti a planuje ofenzivu! Pussy zdar!