Jsem zvědav, jestli dosáhne hra reprezentativního hodnocení, pak už by měla vstoupit mezi legendy :)
@Zx Atari 500 (07.04.2019 00:47): Dik za hru. Moc nevim, jak to hodnotit. Myslim, ze v zanru tupej svlikacich sracek by to mohlo patrit k tomu nejlepsimu. Prijemna grafika, jednoduchy ovladani, obstojna hudba a skvely zvukovy efekty - to vsechno si rika o vysoky cislo. Kdyz k tomu prictu povedenou optimalizaci, kdy mi hra na ultra nastaveni bezi na mym prastarym notasu na 50 fps, tak nemuzu jit pod 15 %.
No tohle je tedy kvalitní hra, já jsem hrál amatérské hentai obskurnosti s lepším přibehem a kresbou. Není ZX Atari náhodou jeden z členů vývojářského týmu? A ještě k tomu se ten vývojář jmenuje Cyber Keks :D
Strasnej hejt tady :) Nedalo mi to a tu hru jsem si zahral a ..... je to pecka, proste bozi hra :) Grafika, hudba, zvuky,animace.... vsechno topovka. Hratelnost trosku horsi, ale to se diky produkcnim kvalitam, da prekousnout :D Nominace na hru roku je takrka povinnosti!

Uz se tesim, az si to nejmene 10 x zopaknu :D
Vypada to na dalsi pridanou zajimavost :))
Mně to trvalo 11 minut, dával jsem furt kámen :) Hratelnost je slabší :)

Nejhorší na tom je, že si to musim dát do profilu jako svou hru roku 2019, dokud si nezahraju něco jinýho, takže tam klidně může tvrdnout i rok) :D
Dohrano za devět minut. Kresba by byla ok, nebýt toho, jak se ty holky blbě ksichti. Obtížnost nulová, není se potřeba vůbec snažit. To za mych mladých let nebyvalo Undress Me.
Nezapomeňte pak přidat všechny zbývající hry tohoto talentovaného studia do databáze! :)
@Zx Atari 500 (05.04.2019 17:13): Asi ti budu věřit :O

Tak tady zase taky máme jedno nebo dvě individua, co básní o hrách, které nikdy nehrála, a na rozdíl od Alžběty to víme jistě. A necháváme to být.

+ busted Zx :(