Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@kiwizak (16.06.2021 23:45): Mě bylo teda hlavně líto peněz, tak jsem si říkala, že to nějak dokopu, i když mě to nebude bavit (taky jsem jen Arthura samotného hrála měsíc), ale pak Sally je fakt strašně super, i Ollie, a jsem ráda, že jsem u toho vydržela. Kdyby zkrátili Arthura na dobrou polovinu (a nechali jen tu hlavní dějovou linku), tak by to bylo jen ku prospěchu.
@Starletka (komentář): S tím nemůžu nesouhlasit. Teda, já se ani k dalším postavám nedostala, protože mě to utahalo hned na začátku... To jsem to hrála ještě před vydáním a furt se mi zdálo, jaký to má potenciál, a ono se to pak nakonec rozteklo všemi směry a vyšumělo do ničeho...
Po 6 hodinách hraní za Arthura můžu říct, že mě to fakt nebaví. Doufám, že Sally bude lepší. Ale DLC vypadají zajímavě.
Ale všimla jsem si, že vývojáři jsou z Kanady. To se hodí na letošní 2 herní výzvy.
@Fritol (24.02.2021 21:12): taky mě to překvapilo, ale tak gamepass a windows store a UWP, celá ta infrastruktura a encryptování souborů je taková pakárna, že...jim to ani moc nezazlívám. Kéž by se MS dohodli s Valve a začali gamepass nabízet přes Steam.
@Paul (23.02.2021 22:22): To by mě ani nenapadlo, že MS svoje hry updatuje na Steamu, ale na GP ne. :D

Mě ta hra jinak zaujala při představení, ale pak mě to nijak zvlášť neoslovilo a slabší recenze tomu nepomohly. Taky se k tomu asi nikdy nedostanu. Jsem ale zvědavý, s čím Compulsion přijdou teď pod MS už. Snad ukáží minimálně nějaký teaser už letos na E3 třeba.
Tohle mě zaujalo už jako trial na xboxu. Jak moc se to ale líší od dema netuším.
Tak dojmy za mě: od té verze, kterou jsem hrála kdysi, je to o mnoho lepší. Gameplay zůstal, ale čekaly ho příjemná vylepšení, navíc tady veze příběh. Baví mě to mnohem více, než předtím, takže já jsem spokojená.
Tak datum vydání hotové verze prý na 10. srpna 2018. Celkem zvědavá jsem, to co jsem zatím hrála, bylo sice originální, hratelnost a nápady super, ale technická stránka potřebovala hodně práce. A příběh, ten mě ve výsledku zajímá asi nejvíc.
Tak hra už má dátum vydania, bude to 13. Apríla 2018.

Po poslednom oznámení a 50 percentnom navýšení ceny mám rozpačité pocity, ktoré vo mne umocnil zatiaľ posledný príspevok od vývojára hry na GOG:

- temer zdvojnásobenie ceny je vraj preto, lebo rozsah hry je väčší, než pôvodne plánovali + hru si zobral pod ochranné krídla Gearbox (sic.), a teda už to nie je indie produkcia, ale AAA produkcia (napriek tomu, že hra bola pôvodne financovaná cez Kickstarter)

- autor nemá problém priznať, že keby na KS vybrali 10-20x viac, nemuseli by mať publishera - teda vlastne hovorí, že je to chyba backerov, že neprispeli viac (ešte šťastie, že táto hra ma na KS minula)

- Už boli potvrdené aj season pass, DLC a preorder bonusy - napriek tomu, že hra samotná stále nie je dokončená a nebude viac ako pol roka.
Ako to? No, to sa tak nejak stalo ("...And yet, here we are").

- hráči, ktorí si kúpili hru pred zdražením (backeri možno tiež?) budú mať nárok na preoder bonusy, ale nie na season pass.

- Jo, a zberateľská edícia bude bez hry samotnej - tú si treba kúpiť osobitne!
Prečo? No, lebo inak by museli mať až tri rôzne verzie (PC, XBOX a PS4) a kto to kedy videl, mať 3 rovnaké balenia s rôznymi plackami vnútri?

Ako by som to tak slušne... už dávno som nevidel, aby si niekto tak efektívne sral do huby.
@John Mirra (27.05.2017 08:54): Mám tušení, že to bude další z řad nikdy nekončících Early Access Game, které jsou teď u nových studií zvykem. Pro ně je to vlastně dost výhodné, člověk zaplatí plnou cenu a dostane polotovar, na který si ani nemůže stěžovat. Ale zrovna tohle hratelný je a časem se tu a tam objeví nějaká novinka.
Zkouším na XBox One. Grafika je místy slabší (např. efekt páry je statický) ale atmosféru to má jako řemen! Naprosto skvělé lokace a svět celkově (tv, noviny, rádio, anglie). Paráda.
Hodně zajímavá hra. Zatím jsem to hrál 2 hoďky a působí to jako takový open world Bioshock/Dishonored.