pro mě je nejhorší věc ve hře to konzoloidní ovládání myši, nedá se s tím pořádně zaměřovat ...
@Najlvin (05.06.2014 01:05): Zpracování města je opravdu úžasný. A i jeho nasvětlení, změny počasí, den a noc, chování lidí..
Třeba i to že za 30 hodin hraní jsem musel odposlechnout už stovky lidí, a nepamatuju si že by se nějakej telefonát opakoval. Nebo smsky.
Virtuální turistika jak má být. Chtělo by to jen first person mod a oculus rift.
@Najlvin (05.06.2014 01:05): já hře taky přišel na chuť až po delší době. Po prvním spuštění jsem myslel, že ji snad odinstaluju ale postupem času mě to začalo hodně bavit. Jinak souhlas to město působí hodně živě.
Ani jsem to nečekal, ale začínám té hře vážně přicházet na chuť. A to se zatím jen více méně potuluji městem a sem tam si splním nějaký ten úkol. Ale to město a jeho okolí je prostě úžasné. Nejenže je to neskutečně rozlehlé, ale ať jdete kamkoliv, všude je to plné detailů a přitom se snad ani žádné budovy neopakují. To bych od hry tohoto typu nečekal. Někdy mám opravdu pocit, že jsem ve skutečném městě. Pokud si hra zaslouží nějaké pozitivní ohodnocení, tak jednoznačně za věrné zpracování prostředí... :-)
@FildasCZ (03.06.2014 18:58): Sleeping Dogs jsou sice velmi dobře udelany, ale je to sama bitka a prestrelky jsou tragikomicky. Navic me casem zacla hra příšerne nudit a smazal jsem to. Za to Dishonored je jedna z nejlepších her, ktere jsem hral. Vřele doporučuji.
Když už tu řešíte, co by se vám líbilo, tak mě by se zase líbilo mít tam možnost přepnout do FPS pohledu. Tahle hra z pohledu vlastních očí by pro mě byla o dost lepší :-)
@Jack_Dark (03.06.2014 20:29): No a to jsem ještě zapomněl zmínit multiplayer, kterej je naprosto skvělej. Já MP ve hrách nemusím, čekal jsem že ho budu ignorovat, ale to seamless invadování jiných hráčů přímo ze singlplayeru a jejich tailování či hackování, zatímco oni se mě snaží najít, nebo naopak, je skvělá paranoidní zábava.
A pak ty digital trips, ničení všeho co se hýbe s mechanizovaným spidertankem, taky dobrá sranda.
@Paul (03.06.2014 19:54): Libí se mi to zpracování deště, postava je promočená, a myslím že i snad kapky padali přímo bundu a bylo to vidět. Jinak město vypadá pěkně. Tak do toho asi časem půjdu.
@Jack_Dark (03.06.2014 19:36): No hraju od vydání každý den 3-10 hodin, podle toho jestli je pracovní den nebo víkend :)
Má to silný core herní mechaniky - ovládání/akce/stealth/ježdění je prostě udělaný skvěle, a je tu mnohem větší rozmanitost co se týče player agency - můžeš používat zbraně, ale nemusíš, není to jako GTA kde se prakticky vše řeší bouchačkami.
Ale samozřejmě, dokonalá hra to není, chtěl bych do WD2 silnější melee po vzoru Sleeping Dogs, ještě lépe zpracované kokpity aut (ikdyž to že tu vůbec jsou je malý zázrak, snad žádná jiná city akce to nemá), uvítal bych větší možnost customizace interface (mapy i HUDu) i postavy (víc variant oblečení, customizace zbraní, aut), pak dodělat některé ty kosmetické detaily (hydranty tekoucí skrz auta, kulky na vodě).

Ono, do WD2 mají ještě velký prostor ke zlepšování, ne že ne, ale když budu hodnotit to, co tu je (a nezaměřovat se furt na to, co chybí oproti jiným hrám), tak to co tu je je skvělé.

Samozřejmě, tím největším pozitivem WD je pro mě zpracování města a atmosféra:
http://www.gamersyde.com/thqstream_watch ... 2tRCtdCBu8pn_en.html
(moje video)

Mám moc rád virtuální turistiku a WD je v tomhle ohledu ještě výživnější než Mafia 2 a SD, a že ty mám taky moc rád :)
@FildasCZ (03.06.2014 18:58): Já to chápu, je to tvoje subjektivní ohodnocení na základě tvých dojmů. Já zas naopak rád některým hrám přidám víc procent, byť si jsem vědom, že celkově si to třeba nezaslouží. Rozhodující je, jak moc mě to bavilo a jak jsem byl kvůli tomu choten přehlížet nedostatky. Taky mám spoustu her, co se mi vysloveně nelíbí, nebaví mě, opovrhuji jimi či mě přímo obtěžují. Ale 0 jsem teda nedal nikdy žádné hře. Proto tě v tomto směru nechápu. Aby hra dostala 0, musel by to být opravdu hodně velký průšvih, který nejde ani spustit nebo dohrát. Což se Watch Dogs rozhodně netýká.

Já z té hry taky nejsem nijak zvlášť nadšený, ale minimálně musím ocenit zajímavý nápad a pěkné vizuální zpracování. A za to by si hra měla už automaticky nějaká ta procenta odnést, ať se ti líbí nebo ne. I když se to možná nezdá, tak za tou hrou je obrovské množství práce, které si nějaké to ocenění prostě zaslouží. Nula je příliš tvrdá a nedá se obhájit. Ale je to tvoje rozhodnutí. Jen mě mrzí, že hodnotíš hru a přitom nedokážeš uznat ani její světlé stránky ;-)
@Say (03.06.2014 18:38): Já nedávám často nízká hodnocení protože nehraju sračky, amirite ?

@FildasCZ (03.06.2014 18:58): Fakt doporučuju, Sleeping Dogs má skvělou atmosféru, příběh a bitky, a jeden z nejlepších soundtracků vůbec. Dishonored je masterpiece, tam je nutnost i příběhové DLC (Knife of Dunwall a Brigmore Witches)
@Paul (03.06.2014 18:14): "je tam extrémní množství trolů co dává nuly nebo desítky"
Tvrdíš, jako bys sám používal celou škálu hodnocení... *konec rýpnutí

Už je venku nějaké funkční ENB?
@FildasCZ (03.06.2014 17:49): jen pro info, co má hra na metacriticu je vcelku irelevantní, je tam extrémní množství trolů co dává nuly nebo desítky, koukat na to nemá význam

Jinak Ubisoft oznámil že se WD prodaly 4 miliony kopií koncovým zákazníkům během prvního týdne, je to nejúspěšnější nová IP všech dob, gratuluji k zaslouženému úspěchu. Hra je to úžasná, od Sleeping Dogs a Dishonored mě nic takhle moc nechytlo.
@FildasCZ (03.06.2014 17:17): nechceš napsat komentář? rád bych si přečetl nějaké tvé obsáhlejší hodnocení proč má hra od tebe nulu a alespoň by sis to hodnocení nemusel bránit v diskuzi. Vážně by mě to zajímalo. Komentářů kde hra bude mít kolem 70 - 80% se tu jistě objeví hodně ale ten tvůj by mě zajímal nejvíc.
@Najlvin (03.06.2014 16:57): Dohrál jsem to, protože jsem čekal, že v průbehu mě to začne bavit, nebo se to zlepší, ale bohužel. Ze začátku jsem si říkal páni pak, když se začly objevovat první chyby, tak se to začlo snižovat, až to víc nešlo. A nerad zahazuji peníze, kdybych tu hru neočekával tak ji stáhnu, zahraju a pak na steamu ve slevě koupím.

Ty mluvíš, ale o všeobecný nule, ne o mé nule :) A to je ten problém.

Definice mé nuly je poněkud složitější u každé hry se to liší jinak. A když vidím, že si tu lidi pletou nebavit a nelíbit, že reagují hned agresivně, bezmyšlenkovitě a bez empatie. Tak není žádná šance, že by to to pochopili, třeba paul by to možná pochopil, ale zbytek, jak vidím ne. A chápat to ani nechtěji a chtít nebudou a nehodlají.

@FildasCZ (03.06.2014 16:22): Ehm, takže jsi ve hře strávil 30 hodin? Předpokládám tedy, že tě ta hra musela chtě nechtě bavit, jinak bys to tak dlouho hrát asi nevydržel... O to víc nechápu tvé hodnocení. Nezlob se na mě, ale pokud jsi té hře věnoval 30 hodin a evidentně ji dohrál bez větších potíží, tak to s ní nejspíše až zas tak špatné nebude. Jaký je tedy důvod tvého hodnocení? I kdyby tě ta hra fakt nebavila, měls s ní problémy nebo bys fakt nesouhlasil s její propagací, tak sám musíš uznat, že 0% je v případě této hry opravdu hloupé a sobecké - protože to zkrátka nemá žádné opodstatnění... Ať je ta hra jakékoliv, na 0 to prostě nemá, i kdyby ses tu stavěl na hlavu :D
Jo to je tak, když říkáte něco, co jsem neřekl. Nelíbí a nebaví.. Nemá smysl se o tom bavit, když ani nepoznáte takovej rozdíl.

@Najlvin (03.06.2014 13:25): Vážně ? A nebo nějakej hlupák něco očekával, sledoval to, koupil to, dohrál to a místo wow řekl to si děláte srandu ?
@Gonzalez (03.06.2014 15:32): To je tvoje hodnocení ne moje ;) už jsem to psal. To je, jako dát hobitovi 60 % jen kvůli tomu, že to točil peter a hodně lidí z toho bylo na měkko? To snad nemyslíš vážně. ;)
@Arc (03.06.2014 13:52): Fakt jo ? Panečku to tě zklamu, nemáš pravdu :( . A pokud nevís, co je sockaření tak víš kam se zaměřit.

Je smutné, že jediný Paul se zachoval diplomaticky :(
A propo lidé na metacriticu sdílí podobný názor :)

Bavte se dál já vám svůj důvod řekl, váš problém je, že si vymýšlíte něco, co jsem neřekl.
Tohle je fakt směšné ;) , hloupé a sobecké :).

Ono se děje často, když se objeví nějaká nová vyhypovaná hra tak tomu někdo hned ze začátku dá za nula, aby byl cool. Abych hře dal nulu tak to fakt musí být nehratelný sranec, plný bugů s nemožností hru dohrát.
Taky ze hry nejsem nijak dvakrát nadšený. Snažím se jí dát šanci, když už se mi ji povedlo rozběhat v nějaké hratelnější podobě. Zatím mě to tedy ale moc nechytlo a po dlouhé době zas u nějaké hry fakt nadávám... Ale dát hře 0% jen proto, že se mi nelíbí - to je fakt smutný. Takové hodnocení by si snad už jen z logiky žádná hra vysloužit nemohla. A zrovna tahle na tom zas tak špatně není. Spíše tu chce na sebe jen někdo upozornit :-/
@Gonzalez (03.06.2014 11:44): S tim GTA je to pravda, u celé té serie (pětku jsem nehrál, nemam konzoli) nemám motivaci, dělat příběhové mise, jelikož příběh v GTA obvykle nemá moc velký spád, dokud si nezahraju GTA V a případně nezměním názor, je u mě Watch Dogs nejlepší open city sandbox hrou ever.
@Usermator (03.06.2014 11:37): Tak na sliby už jsem si zvykl nebrat velký ohled a spíš čekám až na vydání a teprve potom zjišťuji co je to za hru. Na ten jízdní model se dá zvyknout. A pokud bych měl hru srovnat s GTA IV tak u mě Watch Dogs vítězí na plné čáře. GTA IV jsem ani nedohrál jak mě to strašně nebavilo.
@Gonzalez (03.06.2014 11:32): Asi tak, až na ten jízdní model, který se mi líbil mnohem více než třeba v GTA IV. Pravda, Ubisoft sliboval obrovské věci a hra od něj nakonec byla tak torchu podraz, ale myslím, že je stále velmi dobrá.
Hru jsem dohrál a nebylo to tak špatné jak by se podle zdejšího hodnocení mohlo zdát. Zajímavý příběh, který udržel moji pozornost po celou hru a zajímalo mě jak to dopadne. Zábavné hrátky s hackovaním, pěkná grafika a město na mě působilo velmi živě. Nelíbil se mi jízdní model a některé vedlejší mise byly poměrně dementní. Na bug jsem nenarazil žádný a to abych zkoumal co všechno nejde prostřelit nebo co udělá hydrant, když nad ním zastavím tak proto hry nehraju a je mi to vyloženě jedno... duležité je, že se u hry bavím což Watch Dogs splnil.
No ja jsem vyhodil akorat litr z okna za koupi,Me nejde zvuk kdyz mi nekdo vola tak ctu jenom titulky nebo kdyz je nejaky video.Jinak zvuk bezi pri hranii hlasy lidi fungujou.Zjistil jsem,ze nejsem jedinej co ma problem se zvukem
@Korbitch (03.06.2014 03:17): O téhle hře se mluvilo, jako o revoluci. A zaostává v uplnejch základech.
Bohužel od hry jsem nic neočekával mnoho, byl jsem jen zvědav, jak to bude s tou náročností na grafiku. Hru už mám dohranou a měnit názor ted nechci. Jooo, kdybych se do hru nepustil a ty nesmysly nevidel.. Oni by to opravili, já to zahrál a bylo by to ok..
Ale takhle ne..

Každopádně souhlas si s kým chceš ( já ti nebráním), když brečí a nezná mé pocity (, když mě nazývá do děcek sám je nejspíše dospělé děcko, které to neuneslo :). A vyvsětlovat tu OPĚt, jak funguje moje stupnice hodnocení nehodlám. Až bude nálada napíšu to do profilu.

Paul to vystihl nejlépe, hru si zahrajte a uvidíte, co vám na ní vadí, či nevadí, ale opět říkam naříkat kvůli tomu, že hra mě nebavila štvala mě bugama, apd.. Viz videa na youtube mluví samozasebe. ( Pokud jste problémy neměli a přehlíželi jste štastlivci )

Pokud bych byl lehce objektivní hra by dostala za grafiku a za hackování třeba 50 %.

Pokud jseš přívrženec gametiscali, či eurogamer apd. Nemá smysl tohle dál rozvíjet.
Tohle je úplnej základ logiky!!.. Jéé nový druh zmrzliny pistáciová.. většině lidí chutná a najdou se lidi, co jim nechutnala a hned jsou odpadem.. I kdyby se to snažili odůvodnit, těm co to chutná, je to jedno..
Doporučuji nemyslet jen sám na sebe, ale také trochu té empatie lidi..

PS: Škatulkovat se tu nehodlám :) Přijemné hraní.

PS:2 Pro ty, co maj zácpu v pochopení a pojedou si svoje ignor list je přivítá mile rád.

@FildasCZ (01.06.2014 12:12): Mafia byla čistokrevná střílečka, která vyloženě musela mít tyto detaily. WD jsou někde úplně jinde. Hra není založená vyloženě na přestřelkách, honičkách a bitkách. Poskytuje mnohem více zábavy, je rozmanitější co se týče herního pojetí. Samozřejmě na tom něco je, tyto věci bych taky očekával a třeba scéna s hydrantem mi položila hlavu do dlaní, ale na druhou stranu....WD hraju pro hrátky s technikou, ne abych zkoušel, kolika kulkami dokážu vyzdobit týpkovu hlavu.
Ja se v klidku pridavam mezi hracicky, mise jsem dal zatim dve, jinak se potuluji po meste a lod vlnky dela :-)