Mohla to být slušná hra, kdyby se vývojáři trochu posnažili. Vychytat bugy, zavést urychlování času, lépe optimalizovat, (protože reálné hardwarové nároky hry, jsou naprosto šílené) a mohlo to být slušně hratelné. Je to dobrá hra, zabitá špatným provedením. Přitom žádná z chyb není fatální, stačilo tak málo. Věřím, že by mě hra bavila, ale přes tu hromadu bugů a vyloženě špatných rozhodnutí vývojářů, se nedokážu přenést.
Bylo to i jako plná hra ve SCORE kde se to instalovalo společně s Crusader Kings od stejného výrobce. :-)
@Fingon (23.04.2012 14:05): Jestli to doma najdes, urcite tomu dej sanci, ja se k tomu zezacatku taky nestavl nijak nadsene, ale jak jsem zkusil tak jsem propadl kouzlu tehle hry. Mimochodem myslim ze dnes se bezne prodava za 149 v kazdem hypermarketu :)
Nebylo to náhodou jako plná hra v Levelu? Myslím to ještě někde mám, ale obecně moc na strategie nejsem, takže netuším, jak dobré nebo špatné to je...