Wall-E

Vall-I, Disney•Pixar WALL-E

24.06.2008
23.09.2013

Naše domovská planeta je v budoucnu znečištěna množstvím odpadků a vše na oko působí zbědovaným dojmem. Za všechno pochopitelně může lidská rasa, která kvůli těmto globálním problémům musela svou domovinu neprodleně opustit. Ve vesmíru však lidé nechtějí žít navždy, a proto dochází ke zkonstruování robotů řady Wall-E (česky Vall-I). Ti jsou naprogramovaní k tomu, aby Zemi uvedli do pořádku a do obyvatelného stavu. Do pěti let by se lidé měli přestěhovat zpět, ale protože na Zemi udeří velmi silná bouře, všichni roboti vyjma jednoho jsou zničeni.

Ve hře Wall-E se tedy zhostíte role posledního přeživšího a budete plnit různorodé úkoly. Jelikož je celý titul postaven na svém filmovém zpracování, jedná se o záležitost určenou spíše mladšímu publiku. Většina úkolů je postavena na nenáročném uvažování, což je pro děti určitě plusem.

Zrovna hraju a docela mě to baví. Screen(ve hře můžete hledat zahrabané věci a já zrovna našel temperu :)).