Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Virtua Fighter Remix

Virtua Fighter

duben 1995
02.10.1995
31.08.1996
57
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Reedice bojové hry Virtua Fighter obsahující vylepšenou grafiku oproti konzolové a arkádové verzi z roku 1994. Ve své době byla hra svojí plnou 3D polygonovou grafikou a reálnějším podáním boje (oproti bojovkám dané doby, jako "Mortal Kombat" či "Street Fighter", které obsahovaly i různé speciální útoky (ohnivé koule atd.)) mezi hráči něčím novým.

Virtua Fighter obsahuje osm hratelných postav bojujících proti sobě na dvě vítězství, a to buďto skrze KO nebo vyhození soupeře z bojového pole.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
U téhle hry jsem s kamarády proseděl docela dost času. No, vlastně s dvěma kamarády. Zdraví jsme si nastavili na nejvyšší možnou úroveň, aby byl boj co nejdelší. A jeli jsme.

Ve Virtua Fighteru se nedočkáte žádných kouzel. Jen slušně rozpohybované bojové umění a skvěle vymyšlený systém komb složený z kopanců, chvatů, pěstí, krytů a přehozů. Když se mi povedlo nějaké delší kombo, měl jsem z toho velkou radost, a chuť hrát dál. Jednotlivé charaktery jsou dostatečně odlišné a slušně vyvážené. Hra hraje na realističtější notu, což mi velmi vyhovuje. Svou roli v tom určitě hraje velmi slušná grafika. Zvuky jsou takové automatové.

Samozřejmě, že je ve hře zábavný akorát multiplayer, protože singl je strašně jednoduchý a krátký. Ono by to snad ani jinak nešlo, protože hra nenabízí hodně postav, ani arén. Příběh žádný. Hudba je dobrá akorát na vypnutí. V menu máte jenom minimum voleb a položek k nastavení. Ale, jádro celé hry, boj s lidským protivníkem, je zábavné a stojí zato. Jenom od toho nesmíte čekat nějaký zázrak.

Moje neoblíbenější postava je blonďák v červeném, co umí kopat. Nejradši jsem zkopal toho černocha, co tam tancuje a přehazuje.

Pro: systém boje, žádné kouzla, slušně rozpohybované, multiplayer

Proti: málo obsahu, singleplayer

+9