Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Urban Chaos: Riot Response

19.05.2006
70
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

V americkém fiktivním městě řádí nepokoje vyvolané zákeřným gangem, který si říká „Burners“. Jejich praktiky jsou patrné z jejich názvu a svou ničivou sílu tak předvádějí především prostřednictvím ohně. Nebojí se ale zaútočit ani pomocí sekáčků a střelných zbraní. Ujímáte se Nicka Masona – nováčka v protiteroristickém týmu T-Zero. Vaším úkolem je tak pomoct civilistům a zastavit řádění gangu.

Urban Chaos: Riot Response je prvotina od vývojářů z Rocksteady Studios, kteří se později proslavili díky sérii her s Batmanem. Může být tedy lehce překvapující, že začali s poměrně typickou first person střílečkou. Ujímáte se v ní role člena bezpečnostního sboru a likvidujete nepřátele v podobě gangsterů, pomáháte raněným civilistům či chráníte zdravotníky při své práci apod. Mezi zbraňovým arzenálem naleznete mimo střelné a chladné zbraně také například taser nebo policejní štít. Jednotlivé zbraně lze v průběhu hry vylepšovat za získané medaile. Těmi jste odměnění například za zatčení gangsterů místo zabití, dopadení vůdců nebo sběrem collectibles.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.