Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Up

Vzhůru do oblak, Disney•Pixar Up

26.05.2009
21.11.2023
77
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Carl Frederickson se po ztrátě své milované rozhodne konečně zrealizovat jejich společné přání a to dostat se do Jižní Ameriky. Nutno dodat, že opravdu netradičním způsobem. Přiváže na svůj dům tisíce balónků a vyráží směr Paradise Falls. To bohužel ještě netuší, že se do jeho dobrodružství připletl osmiletý skaut Russell. Na hráče tedy čeká zábavné prodírání se divočinou a vzájemné budování přátelství.

Herní konverze úspěšného animovaného filmu Up (Vzhůru do oblak) od Pixaru je další ze série tradičních skákaček podle animovaných filmů, hra je tedy nejvhodnější pro dětské publikum. Z toho vyplývá jednoduchá hratelnost, která spočívá v lezení, skákání, vyhýbání se překážkám a dojde i na velmi jednoduché boje a minihry.

Vzhledem k přítomnosti obou hlavních charakterů z filmu, tedy Russella a pana Fredericksona, je vyžadována ve hře jejich vzájemná spolupráce, což využijete hlavně v režimu pro dva hráče. Kromě této dvojice si můžete zahrát pár misí i za další postavy z filmu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Kooperativní dětská hra s velmi příjemnými ústředními hrdiny a nefalšovanou výpravností. Pan Frederickson se svojí holí a inzulínem v tříslu je jasně nejlepším charakterem dětské plošinovky vůbec. Za ty epické záběry mraků, liány a barevnou džungli musí děti Vzhůru do oblak milovat, tak jim ho dopřejte.
+4 +5 −1