Jsem to stáhl pro dceru a nečekal jsem, že se u toho budu cítit nostalgicky :D vybalování tamagoči nebo velkého bílého CRT monitoru mě zastihlo nepřipraveného <3
@veselykralicek (21.02.2022 18:24): když tě to neláká tak to nehraj. Nemusíš něco hrát jen proto, že to jinde chválí. Ta hra o ničem jiném není, nemá žadnou skrytou mechaniku. Prostě vybaluješ hromadu krabic. Cca 6x než naskočí titulky. Nic víc.
@veselykralicek (21.02.2022 19:39): Jasné, ale když už nevíš, zda tě to bude bavit, tak dáš raději na názory někoho jiného, když máš možnost si to vyzkoušet za dvacku sám? Klidně si to pak kup na Steamu, když to tam musíš mít, ale je to zkouška skoro zadarmo. Dle mě lepší, než názor někoho jiného.
Je to vážně taková pecka? Teď jsem o ní slyšel debatovat v Questu, okolí o ní mluví taky docela v superlativech, ale koukal jsem na screeny a vůbec mě to nezaujalo. Má cenu nedat na první dojem a zkoušet to?

Jako 20 éček za pokus se mi úplně dávat nechce..