@Pluto (17.03.2022 21:31): Mně se právě ten trochu Blade Runnerovský feeling líbil, já mám tuhle adventuru ve své TOP10 adventur. A to i díky neotřelému technickému zpracování. Ale hlavně se mi líbila ta pátrací detektivní práce, atmosféra, rozhovory. Mělo to prostě vše, co mám rád. Stovku jsem asi nedal proto, že byť fakt hodně vtipné hlášky, kdy jsem se zasmál, tak tam byly asi dva až moc parodické momenty, které kapku znevážily celé to dění. Ale zase ne nijak tragicky. Prostě asi jako u Rogera Wilca v mnou velmi oblíbených Space Questech.
@Ringo (17.03.2022 20:50): To já jsem tuhle hru kdysi dávno v pravěku hrál a přestože mám rád FMV adventury, tak mi v mysli vůbec nijak nezůstala. Možná mě nezaujalo to sci-fi prostředí? Nevím. Ale každopádně mám v plánu to někdy v budoucnu znovu zahrát, stejně jako další díly série (které mě úplně minuly...)
Tak jsem si po hodně dlouhých letech zopakoval tohle. Nepamatoval jsem si ani ťuk kromě pár lokací vizuálně. Parádí hra, zvýšil jsem nakonec hodnocení ještě o 5% nahoru oproti tomu mému kdo ví jak starému, co bylo na 90%. Co bych na hře obzvláště ocenil, tak to, že ačkoliv bych řešení nepovažoval za nějak snadné, měl jsem i dvoudenní zákysy, tak na žádné řešení jsem se nemusel ani jednou podívat do návodu.
@Phoenix (20.11.2014 00:37): Souhlasím (osobně Phantasmagorii, Deadlus i Spycraft řadím k tomu průměrnějšímu), jen Hardline jsem hrál pouze ve francoužštině, takže mi více méně zbylo jen to střílení - s příběhem a omáčkou okolo bych to asi dokončil a bral lépe. A určitě někdy vyzkoušej i dvojici nových Zorků - to je sázka na jistotu, jen mám pocit, že jsou trochu opomíjené.

@90210 (20.11.2014 12:31): I nový díl je super, až překvapivě vyrovnaný titul ku svým předchůdcům.
@Phoenix (20.11.2014 00:00): Sem milovník béčkáren a adventur takze sem to musel zkusit a hned sem si to oblíbil treba scena jak Tex hazi na kos :D Jelikoz tohle je ma prvni adventura z první osoby takze sem docela bal protoze sem se temhle adventuram vyhibal velkym obloukem ale nakonec me to hodne prekvapilo a dam sanci o dalsim..jinak souhlasím jde o správnou béčkárnu. (autor neexistujiciho prispevku).
@Drolin (20.11.2014 00:19): Ono je to možná tím, že jak jsem je hrál postupně, tak mi samozřejmě nejvíce přišel objevný právě Killing Moon. Nicméně pár procent sem, pár tam, zase tak velký rozdíl mezi Killing Moon a Pandora kvalitativně není.

Gabriel Knight 2 se mi líbil ze všech nejvíce a není to samozřejmě pouze tím, že mám velmi v oblibě Richarda Wagnera :-) Phantasmagoria (jednička, dvojku jsem nehrál) mě zase tolik neoslovila (IMHO těžila spíše z brutality a jako adventura ve smyslu logického používání předmětů to byl přinejlepším průměr), Dahliu jsem ještě nehrál, Daedalus Encounter je těžký průměr (který měl rozhodně na víc a spíše než adventura je to sled logických miniher) a nejlepší on-rail shooter Hardline se zase nelíbil Tobě :-)). Realms of the Haunting je super (ale není to úplně klasický interaktivní film) a Spycraft je fajn (ale není to úplná špička).
[neexistující příspěvek]: Jak se to vezme (béčko). IMHO jeden z nejkvalitnějších interaktivních filmů všech dob a nejlepší díl série. Béčko to trochu svým způsobem je, nicméně od začátku je jasné, že se jedná o autorský záměr, nikoli neschopnost, protože si ve všech dílech série sami autoři dělají ze hry legraci. Takovou správnou, béčkovou :-)
Tex Murphy week na GOGu, 50% sleva na všechno. Zatím jsem koupil první dva díly, jsem na to docela zvědavý...:) Pokud mě to zaujme, zahraju i zbytek.