Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@Fritol (25.03.2019 17:56): Mně přišla trojka na stejný úrovni jako dvojka. Scéna s letadlem byla třeba luxusní a jsem rád, že si odpustili hloupý boss fight jako byl ve dvojce. Jo, konec zase podělaný nadpřirozenem, stejně jako ve dvojce. Čtyřka je ve všech ohledech o dost lepší.
Docela krok zpět oproti dvojce teda. Příběh slabý/špatně napsaný a navíc málo Eleny, po skvělém začátku (dětství, Francie, Sýrie) poměrně nudné lokace a navíc jsou mezi nimi chaotické skoky. Pochvalu teda zaslouží, že si ve finále odpustili dementní boss fight, ale přesto je zas konec klasicky podělaný nadpřirozenem a oproti zbytku hry nesmyslně navýšenou obtížností. A šíleně mě vytáčelo jak Nathan furt padal a vrávoral když se to ve finále třáslo a neustále mi tak brali ovládání z ruky...

Snad bude čtverka zas lepší.
@Cobot (27.12.2018 22:16): Taky bych řekl, že budou jenom tužší. Já to dojel 2x, ale vždy na střední obtížnost. Ale neboj, ke konci jich bude hodně a k některým se nemáš šanci dostat nebo někteří poběží za tebou a jiní budou za nimi odstřelovat a držet si odstup. A bude jich hodně, takže vyšší obtížnost nastane i bez navyšování té v nastavení.

@S4TW (27.12.2018 22:09): Jestli to bereš podle bosse tak ano. Ten je nejtěžší v celé sérii a navztekal jsem u toho hodně i při druhém hraní. Při prvním jsem to nějak haluzácky dal, ale tady ti tolik zkušenosti a rychlé míření nepomůže a spíše tak trochu to štěstí tu hraje i velkou roli.
@CrocoRay (27.12.2018 22:07): no oni ke mě běží a nechají do sebe střílet. Jsem na začátku na zámku a kazí mi to gameplay. Přemejšlim jestli to ne zvednout na hard ale tuším že se budou chovat stejně a jen budou tužší.
Mě nejtěžší přišla dvojka, kvůli final bossovy, já moc nedávám takové ty, kdy musíš přesně udělat něco a několikrát v řadě a nejde to moc nějak obejít, takže jsem trochu vytekl, ale zase taková hrůza to taky nebyla :-)
Rozehraná trojka. To volno není vůbec špatné... :)

Graficky opět dál. Jen teda AI nepřátel je oproti dvojce naprosto tragická. Ke každýmu můžu dojít na metr a sejmout ho. Úplný blbci. Hra je taky nějak víc casual. Nedovolí jít někam kam se nemá. S postupem radí hrozně brzo.
Dohráno. Během jediného týdne jsem dokázal dojet první tři díly a byla to fakt jízda. Luxusní série. Pak snad někdy dohraji i čtyřku, jak si koupím novou konzoli. Tak a jde se na Red Dead Redemption.