@Kwoky (22.06.2022 00:12): Tak asi to ze to dělalo jeden a půl člověka a jen občas :)
Ja to zatím taky nekoupil, i když s tím jak to působí  problém nemam, spis na tenhle typ hry nemam poslední dobou náladu. Ale jak nálada přijde bude to jasný adept.
@Charllize (19.06.2021 20:26): Dneska jsem na to náhodou narazil. Jedničku jsem hrál velmi rád a tady na DH ji mám dokonce ze všech hodnotících nejradši. Ale o to, co vidím v traileru, se rozhodně zajímat nebudu. Chápu, že v malém týmu se AAA hra udělat nedá. Ale tady nevidím žádný posun k lepšímu. Je pro mě záhadou, co na vydání trvalo tak dlouho.
Tak dvojka asi neni uplne mrtva:)

navic delaji krome Battle of Mercury i na UFO 2 Shadow over Earth. Za mne meli byt stylovy a dvojku zasadit pod vodu !

Jako to video nic moc, samo, vypada to jako lehce upgradnuta jednicka (za mne to je spis dobre) ale stejne tohle UFO me bavilo nejvic hned po klasice.

Boda se uz jiste tesi :))

PS: jezisikriste to tady bylo sest let mrtvo? No fuj, to je smrad:)
Zdravím. Prosím o radu. Rozehrál jsem tenhle povedený remake, a ted nevím jeslti je to záměr hry nebo chyba, ale na hlavní základně mohu stavět všechny právě dostupné budovy, avšak na nově postavených základnách jen Hangár, Obraný raketový systém a detekční systém. Nelze nikde jinde než na hl. základně stavět, např laboratoře, dílny atd. Jde o chybu, nebo je to normální?
těch remaků je pomerně dost, osobně pokud je propracovaný bojový systém ovládání na chlup přesně jako v ufo, jsem se hrou spokojen. Nedávno jsem hrál remake kde nebylo možno střílet přes pokleklého vašeho vojáka= uinstall. Pokud to má tohle zmáknutý zbytek ovládání na taktické mapě může bejt klidně tak chaotický a nepřehledný, ale mě to bude jedno. Jinak Ufo mám nahraný v kompu a občas si před spaním dám nějakou tu šarvátku.
Tuhle verzi ufa jsem hrál, řadím ji mezi ty méně povedené remaky.
Na remaky se možná ještě načekáš. Fajn je ale ta stávající verze, do které už je implementován dosbox. Byť tedy nefunguje na každém počítači. Ale tam kde funguje, tak zase funguje dobře.
Nicméně podobně jako v původní hře, i v téhle se přepne po první misi obtížnost na easy (čili tu nejjednodušší). Což je trochu pitomé. I tak jsem ale dostal na "zadek", když mi ve třetím měsíci hry (a to ještě na jeho začátku) přiletěli během pár minut tři velmi velké a dvě velká ufa. Já jsem sice poměrně rychlý (Avenger už byl ve výrobě), ale tohle jsem fakticky nezvládal. Navíc všichni ti parchanti přiletěli infiltrovat. Bez loadu by to byl můj poslední měsíc. Njn, stane se. Asi mi to mělo srazit hřebínek. :)
Tenkrát holt nebylo nutné být userfriendly, ale teď už mám svůj věk, UFA jsem nikdy před tím nehrál, takže netrpím srdeční slabostí, takže když si chci přerovnat výsadek a kvůli tomu musím odklikat a zase naklikat všechny nazpět a vyzbrojit je, tak mě to opravdu mučí.