Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

UEFA Euro 2012

24.04.2012
59
13 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Stahovatelný datadisk k FIFA 12 s podtitulem UEFA Euro 2012 je věnován 14. mistrovství Evropy ve fotbale, konaném v Polsku a na Ukrajině mezi 8. červnem a 1. červencem 2012.

Vyberte si libovolný tým jednoho z evropských států a pokořte na zeleném pažitu vaše soupeře. Doveďte váš tým k vítězství vrcholným počinem, spočívajícím ve zdolání všech 53 národních výběrů Evropy, znamenajícím fotbalové dobytí starého kontinentu. Fanoušci se také mohou zapojit do online turnajového režimu UEFA Euro 2012 proti dalším celkům ve fázi základních skupin, postoupit do vyřazovacích bojů a získat titul mistra Evropy.

Hra nabízí 53 národních týmů členských zemí UEFA, včetně České republiky, osm oficiálních stadionů, turnaje a především velkolepou atmosféru jedné z nejsledovanějších sportovních událostí planety. Kromě služby Origin vychází tato hra s českým komentářem Jaromíra Bosáka a Petra Svěceného také na PSN a XBLA.


Poslední diskuzní příspěvek

Dneska jsem četl recenzi na Bonuswebu a tam na prvním místě v kolonce klady je napsáno KOMLETNÍ LICENCE??? To si snad autor dělá srandu... Že nějakej Expedition mód nahrazuje kvalifikaci a na konec poslední plus Ideální pro singleplayer = 70% (že by autor fandil EA :-) Posuďte sami, článek je v odkazech na Euro 2012.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Pro českého hráče FIFY vidím v EURU 2012 jediné pozitivum - je zde licencovaná česká reprezentace. Velké zklamání však přišlo ve chvíli, kdy jsem zjistil, že lincencované nejsou zdaleka všechny týmy a například soupiska Slovenska mě hodně pobavila.

Bohužel UEFA EURO 2012 je spíše produktem merchandisingu k samotnému šampionátu s originálním grafickým prostředím než plnohodnotnou hrou. Rozhodně lepší investicí je koupě lístku na nějaké utkání, případně jízdenka do centra dění šampionátu.

Pro: licencovaný český nároďák, grafika EURA

Proti: hodně nelicencovaných týmů, nulová přidaná hodnota oproti FIFĚ 12

+8