Dneska jsem četl recenzi na Bonuswebu a tam na prvním místě v kolonce klady je napsáno KOMLETNÍ LICENCE??? To si snad autor dělá srandu... Že nějakej Expedition mód nahrazuje kvalifikaci a na konec poslední plus Ideální pro singleplayer = 70% (že by autor fandil EA :-) Posuďte sami, článek je v odkazech na Euro 2012.
Na tohle Euro jsem se fakt těšil, řikal jsem si super nápad nedělat z toho "novou hru". Ale vývojáři mě zas z toho nadšení dokázali dokonale vyléčit, tím že je tam 29 licencovaných týmů a zbytek bez licencí (že by to byl PES?). Chtěl jsem si tento přídavek 100% koupit, ale takhle o něj fakt nemám zájem a pak se můžou v EA zase divit, proč na ně každej nadává!
Proč tam je furt ten Svěcenej ? Fotbal nedělá už snad 5 let a furt ho tam cpou. Zpoloviny určitě používaj starý hlášky, tak nechtěj platit za nový nebo co
já myslím, že to nemá konkurovat PES, ale FIFA aspoň něco k tomu vydává --> můj názor :D