Tak kdybyste chtěl někdo poměřit síly, tak napište, každému zájemci věnuji jeden zápas, než to zas odinstaluji, protože to bere moc času :D (A pokud vám to ušlo tak pořád je jen za dolar v bundlu)
Hmmm, tak GMT chystají ve spolupráci s Playdekem digitální verze Labyrinthu a COIN her. Sice stejně budu dávat přednost svým fyzickým krabicím, ale všechny COINy zas koupit nemůžu :)
@Fatality (30.11.2016 09:04): Jsem myslel, že problém hrát za islamisty můžou mít akorát Američani (hrát pro vlastní zemi) :) Vidím ,že to je rozšířenější než jsem myslel :)

Rozdíl zatím skoro žádný (porovnávám zatím jen pravidla oproti české verzi). Rozšíření zmizelo během pár hodin řekl bych, škoda :( Já ještě čekám zda do ČR dovezou Comancherii, čisý solitair, nástupce Navajo Wars.
@Richmond (30.11.2016 08:29): Já vím, viděl jsem, žes to psal na zatrolenky :) Čistý solitér to není, ale dá se to hrát i v jednom, navíc v tom Labyrinthu si už vůbec neumím představit, kdo z mých kamarádů by chtěl hrát za islamisty, když už jen v TS mám někoho problém přesvědčit, aby hrál SSSR ("nebudu hrát za zkurvený Rusáky" :-D) :)

A zrovna, když vyšlo rozšíření pro Labyrinth, tak se u nás všude vyprodal, to je škoda, tak snad ho brzy naskladní :) Mimochodem, nevíš jaké změny jsou v tom třetím vydání Labyrinthu? Jestli něco zásadního, nebo jen nějaká errata.
@Fatality (30.11.2016 06:46): Labyrinth: War on Terror jsem si pořídil nedávno, od autora Volko Ruhnkeho už mám doma 3 hry :) A není to čistej solitér ten Labyrinth, je to pro dva. Ale pro sólo hraní je tam flowchart (stejně jako u všech COIN her od něj). To mi právě nejvíc vyhovuje, že to je parádně hratelné pro 1 hráče, i když tedy pravidlově to je sado maso.
@Kunick (29.11.2016 22:27): Deskovou verzi hraju samozřejmě taky. 1989 jsem nehrál, ale četl jsem pravidla a viděl pár videí a myslím, že někomu víc sedne 1989 a někomu TS, případně solitérům Labyrinth: War on Terror - mně se nejvíc líbí TS. O online verzi 1989 nevím, ale zřejmě nebude, protože není tak vychvalovaná a asi se v ní ani nekonají na rozdíl od TS turnaje. Ale určitě si časem deskovou verzi pořídím, snad se do té doby nevyprodá :)
@Fatality (04.07.2016 20:09): Ja som Bloodlines dohral len pred pár rokmi. A oplatilo sa počkať. S neofíciálnymi záplatami je to skvelá hra. Nie ako kedysi. Pôvodne som to rozohral hneď ako to v roku 2004 vyšlo, ale vtedy to ani bez patchov nešlo dokončiť. A odvtedy nekupujem hry hneď po vydaní, ale radšej pár mesiacov počkám.
To mi ani nepripomínaj. :) Ten mizerný bug v Lepopold society, čo hru vždy zhodil do windowsov bol zážitok.
@Fatality (04.07.2016 06:47): To asi nie, je to normálne hrateľné. Možno až na to ohlásené prehrievanie PC, ale to zrejme nebude chyba hry, ale skôr zostavy dotyčného. Ale aj tak sa pár vážnejších bugov nájde. Samozrejme sú priebežne riešené. Takže ešte počkám na pár ďalších záplat. Ak nespôsobia žiadne komplikácie, kupujem. Rád by som sa vyhol tomu, čo sa mi stalo minulý rok pri hre Verdun. Po jednej z aktualizácii začal výrazne padať framerate až na hranicu únosnosti a vývojári to pol roka opravovali.
@Bragi (27.06.2016 08:27): Stačí emailová adresa, tvůj nick, heslo a zaškrtnutí, že souhlasíš s podmínkami (klasika). Pak ti přijde potvrzovací email, to odklikneš a zaloguješ se ve hře a to je vše.
@Bragi (27.06.2016 08:03): To je škoda, mohli jsme si zahrát, když už šance, že bychom si někdy spolu dali deskovou verzi, je asi tak 0,1 % :)

Když si založíš 10minutový email, odklikneš ověření a potom se ta schránka automaticky smaže, tak bys výjimku mohl udělat :-D
@Fatality (27.06.2016 07:53): Pretože mi prekáža čoraz rozšírenejší neduh, keď pomaly každá nová hra vyžaduje nejakú formu dodatočnej registrácie. Dokázal som sa zmieriť so Steamom, ale to je tak najďalej, kam som ochotný zájsť. :)
Za 8,99 € na Steamu. Pojďte do toho taky někdo :) Dělám na tutorial videích pro české hráče začátečníky, takže se neangličtináři nemusí bát.