Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tropico 4: Modern Times

27.03.2012
03.04.2012
23.10.2018
kompatibilní
79
14 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

DLC k budovatelské strategii Tropico 4 dle očekávání přidává nové budovy (30), které dělají z ostrovní republiky moderní městskou aglomeraci. Je možné stavět obrovské mrakodrapy, biofarmy i vesmírnou stanici. Navíc je zde také deset nových politických nařízení. Můžete například obyvatelům zakázat přístup na internet, nebo zorganizovat slavnostní pochod lásky (obdoba Gay parade).

Dalším výrazným prvkem je časová linie. Začínáte v období studené války a dopracujete se až do 21. století. Během studené války však samozřejmě není možné využívat výdobytky moderní doby, takže se musíte obejít bez upgradů a vylepšení, které přijdou na řadu až v průběhu let.

To vše si můžete vyzkoušet v nové kampani o dvanácti misích, které provází dějová linka o tom, jak se El Presidente snaží vyhnout ekonomické krizi v roce 2008, nebo jak se vyrovná s tajemnou organizací zvanou Conclave.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 30
Tradiční DLC okořeněné stupidním humorem čtvrtého dílu. Karikaturám známých osobností a stereotypům o národnostech (haha, Arabové mi dají za splnění úkolu dva velbloudy, plácám se do kolen) bych se nesmál asi ani před těmi deseti lety. Ale to už mě otravovalo v plné hře. Co nového přináší DLC?

Nic. Respektive pár nových budov. Které jsou velké, moderní a absolutně se architekturou nehodí ke zbytku baráků. Mise jsou stejné jako předtím, jen trochu více stupidní. Navíc celá hra je neskutečně snadná, během prvních pár let rozběhnete ekonomiku a pak už vám nic nehrozí, stavíte rychlostavěním a plníte úkoly, které nedávají žádný smysl a nemají logiku.

Rád si od série Tropico na chvíli odpočinu.

Pro: pořád je fajn stavět si svůj tropický ostrov

Proti: humor, debilní mise, nic nového

+7