Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Troll's Tale

1983
50
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Zlý troll ukradl a ukryl všechny poklady Marka, krále trpaslíků. Poklady nevyčíslitelné hodnoty a veškeré bohatství království trpaslíků je ukryté v různých koutech celé trpasličí říše. Pouze vy můžete Markovi pomoci poklady najít a vrátit tak králi a jeho říši původní bohatství a ztracenou slávu.

Troll's Tale je dětská textová adventura s jednoduchým ovládáním dvěma klávesami a výběrem položky z menu, která určuje vybranou akci. Hru doplňují jednoduché animace a obrázky ve čtyřech barvách a nahrazují část psaného textu. V případě, že hráč nalezne jeden z pokladů, kterých je celkem 15, a troll je v té chvíli na obrázku monitoru, musí poklad vrátit, trolla obejít a nalézt jinou cestu k pokladu.

Hru vytvořil Al Lowe, jenž je tvůrcem známé série Leisure Suit Larry. Společně s hrou, jež byla vydána i na platformách Apple, Atari a Commodore 64 byla dodávána i mapa, která sloužila k označení umístění každého pokladu po jeho nalezení.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.