Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Troll

72
8 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
freeware (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
22.10.2003 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://troll.rakeingrass.com/
Království krále Utera bylo napadeno hroznými monstry, co začala stavět po celém království své hrady a sužovala místní obyvatele. Král Uter, který neměl žádné prostředky k tomu, aby tuto devastující invazi zastavil, odešel do azylu a potkal statečného trolla, který se za příslib nehynoucí slávy vydal zachránit toto malé království.

Troll je založený na klasickém Arkanoidu, který je ale různě obzvláštněn. V roli trolla musíte zničit 25 temných hradů plných monster, k tomu vám pomohou draci, kteří na malou vesničku, kterou musíte chránit, neustále plivou ohnivé koule. Tyto koule vy odrážíte zpátky na hrad. Z hradu ovšem vylézají krvelačné bestie, před kterými samozřejmě musíte malou vesničku také uchránit. Do toho na vás z trosek hradu vypadávají různé bonusy, postihy a někdy i kouzla. Občas na svých cestách královstvím narazíte na samotnou hordu příšer nebo se probijete až k jednomu z 5 bossů.

Jak už je u Rake in Grass zvykem, hra je plná různých vtípků, legračních kresbiček a easter eggů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.