@90210 (07.04.2019 22:41): Ve spoustě starých Sierrovek založených právě na parseru, původní King Questy, Larry, Space Quest, Police Quest. Někde na počátku 90. let s nástupem ovládání kurzorem na to pomalu začali kašlat. Jinak Gooka byla pěkně vražedná, to byla jedna z prvních adventur co jsem hrál a vůbec jsem nechápal že to musím hrát znovu kvůli nějakému předmětu.
@strougy (07.04.2019 20:41): Tak jasně, tohle byla prasárna s tím provazem, jednak proto že jsem si vůbec nevšiml toho sloupu a pak proč bych přivazoval provaz na sloup. Ale provaz jsem měl a hlavně do všech lokací se šlo vrátit, nebylo to jak v Sierrovkách, kde člověk v první kapitole něco nevzal a v poslední to díky tomu nešlo dohrát.
@Han22 (komentář): No, dohratelné bez návodu, já si pamatuji, že jsem to před kupou let rozehrál a dostal se do jakéhosi kláštera, kde jsem vůbec netušil, co udělat. Po konzultaci s návodem jsem zjistil, že mi chyběl nějaký předmět (provaz?), který jsem měl sebrat v jedné z dřívějších lokací. To mě tak nakrklo, že jsem hru vypnul, smazal a už nikdy se k ní nevrátil...