Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Top Spin 4

15.03.2011
86
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Již čtvrtý díl tenisové série Top Spin si tentokrát vzali na starost tuzemští vývojáři z 2K Czech a přináší hned 25 hráčů ze světové špičky, mezi kterými nechybí Roger Federer, Stanislas Wawrinka, Serena Williams či Caroline Wozniacki a spousta dalších hráčů. Představí se i tenisové legendy včetně českého zástupce Ivana Lendla.

Celková hratelnost se příliš neliší od minulého dílu a jde tak pouze o lehkou evoluci v rámci série. Pro jednoho hráče je opět připraven mód kariéry, v němž si může vytvořit vlastní postavu a vzhledově si ji přizpůsobit. Postup kariérou pak lehce připomíná RPG žánr, jelikož hráč získává potřebné zkušenosti, například za plnění požadovaných úkonů od trenéra nebo výhrou zápasů, a následně si je přerozděluje do určitých dovedností. Vybavení je pak připraveno od několika reálných značek. Nechybí pak ani volné a upravitelné hry pro rychlý zápas.

Multiplayer lze hrát jak lokálně, tak i online. Mimo klasickou dvouhru nechybí ani King of the Court, což jsou rychlé zápasy ve stylu "party" her pro lokální hru více hráčů. Online se lze utkat jako ve dvouhře, tak čtyřhře, kde lze hrát ve dvou na jedné konzoli. World Tour pak nabízí soutěž limitovanou na týden či měsíc, v níž se mohou utkat hráči z celého světa. Podobným módem je i 2K Open, jen s použitím licencovaných hráčů a "all time" záznamy. Nicméně servery byly oficiálně vypnuty v dubnu 2018.

Jednotlivé verze se liší lehce jen graficky. Wii je v základu přizpůsobeno pohybovému ovládání, PS3 verze pak podporuje PlayStation Move ovladače. Xbox 360 verze své pohybové ovládání Kinect bohužel nepodporuje.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.