Páni mám jeden klíček na advanced edici. Vůbec nevím co to znamená, ale je mi k ničemu :D
Nechce někdo za nějakej peníz? :)
Jestli někdo přemýšlí, že by se vrátil, tak teď je ideální možnost. Do 3. dubna je v Siege Outbreak event, což je koooperační mód pro tři hráče, který se hraje prakticky jako Left 4 Dead.
Hráva to teraz niekto? Zatiaľ som v tom za menej ako týždeň utopil cca 20 hodín a stále ma to baví, tak môžeme občas zahrať, ak sa niekto nájde :)
@MartinezZ (22.12.2015 14:19): Lockdown sem nehrál tak nepovim. Co se týče čísílek, tak ta jsou v "Casual" modu, v ranked to je brané více "realisticky" takže tam chybí hodně věcí z původního GUI. A vlastně se to dá i vypnout v menu stejně jako ty reklamy atd. Orientace je na štíru a milion otevřených oken taky. Já taky moc čas nemam, takže pro mě jsou tyhle akce na 10 minut idealní přestávkou.
@SimonEndt (22.12.2015 14:13): Já se k tomu ani pořádně nedostal. Prošel jsem jen první výcvikovou mapu. V té mě překvapilo, že se to hýbalo a vypadalo nějak divně, hodně mě to připomínalo dosti otřesné Lockdown :( Získávání čísílek při zásazích nepřítele spadá namísto R6 spíše k nějaké automatovce nebo CoD. Sice malé, ale přesto nějak na můj vkus příliš možnostmi přeplácané herní GUI v tom taky nepomáhalo. No jo, stárnu a nemám moc čas se do toho nořit, třeba to v MP se správnou partou lidí může stát za to (pokud jsou vypnout ta čísílka zásahů). Perfektní je to menu hry, kdy jednak na začátku nejdou přeskočit ta debilní reklamní videa s logy, druhak mi trvalo se v něm zorientovat. A furt samé obrazovky o načítání, vytváření týmu (jakého?). No, hru už nespustím, takže toho víc ani nezjistím, ale až to bude za €2 v nějaké akci za nějaký ten rok, pro srandu to zkusím, byť už MP asi fungovat nebude. Kupovat to za vyšší cenu a aktivně hrát ale v tuhle chvíli zájem žádný nemám. A vlastně pořádně ani ten čas.
@MartinezZ (20.12.2015 11:45): Jo o víkendu to padalo ... občas si říkám, že to měli ještě nechat jako beta. Já kolikrát propadnu skrz textury, umřu při pádu ze 2 m, teroristi zničeho nic vyprázdní zásobník do hostage ... na to, že je to od Ubisoftu bych čekal plynulejší hru, zvlášť když spoustu věcí převzali z předchozích titulů.
Chápu, že kdo to hraje jako CoD tak toho to nebaví, nicméně za mě super hra. Škoda jen té ceny, jako MP by to mělo stát méně.
Ježiši - z tý videorecenze mi to přijde jako strašný automatový Call of Duty - získávat čísílka při zásazích nepřítele. Kam to R6 dospělo :'(
Při ohlášení, kdy ještě o hře nebylo nic známo, jsem se těšil, byť mi bylo jasné, že mé touhy nebudou plně vyslyšeny, na nějaké pokračování téhle série s větším příklonem k Raven Shieldu a starším než k Vegasům (o Lockdownu nemluvě). No a přišla další MP střílečka only. Škoda, první mnou plně ignorovaný R6 díl.
Pro ty kdo chce vyzkoušet od včerejška do neděle probíhá na Uplay open beta.