@Hitsuran (24.11.2023 15:47): jako upřímně si nedokáži představit hrát Siege bez party, dost by to pro mě ztratilo to kouzlo, tak je možné, že to bude ten kámen úrazu (my hrajeme jen ve 3, takže vždycky máme nějaké dva randomy, občas nás potahají, dost často spíš stahují, ale už v těch 3 se dá hra dost ovlivnit, než když hraješ solo)... bronz je na prd, protože tam narážíš dost na lidi, co se vytahují dost hore, ono to rozřazení na začátku je na prd, protože to všechny hodí na začátku do mědi a ty se musíš šplhat a když to nechytneš ze začátku sezóny, tak to může být větší peklo (a pak se vlastně zacyklíš v bronzu, i když jsi reálně třeba pomezí silver/gold)...

mě osobně nejvíc vyhovuje gold 1-2, což je zhruba moje úroveň, respektive si tam zastřílím a jsem spíš ten lepší, ale jakmile vylezu do platiny, tak jsem šedý průměr, problém je, že se poslední sezóny držím dost v platině a tak si dost zápasu tolik nezastřílím :D, ale zase Siege má kouzlo i v tom, že se dá dost užít i jako support (ale opět, když nehraješ v týmu, tak to ztrácí to kouzlo).

jo, některé ty skinny jsou strašné a osobně vždycky zírám, jak do toho někdo rve peníze, já za hru dal půl roku po vydání 7,5 eura a od té doby mě to nic nestálo, ačkoliv pár skinnů už mě lákalo, ale když jsem si spočítal cenu, tak fu.
@S4TW (24.11.2023 15:23): Tak on ten matchmaking asi není problém když máš kámoše v teamu, já musim hrát s randomama a v praxi to dopadá tak, že budto někoho převalcujeme nebo někdo převálcuje nás, absolutně sem zatim neměl vyváženej zápas kterej by mě bavil.Hlavně je naprosto hloupý, že v bronzu kde ted sem sou lidi co očividně patřej minimálně do vyšího goldu což je onen kámen urazu.
Já sem rozmazlenej skinama v Hunt:Showdown kde se držej tematiky a nic tam není jako pěst na oko a proto mě to irituje, protože se nemůžu do hry vžít, hlavně když tam běhá tachanka v ružovym fursuitu. :D
Mě přijde, že všude akorát přidali tři prdele místností a omezili vertikální hru.
@Hitsuran (24.11.2023 14:31): tak lore mě teda nikdy nenapadlo řešit... nevím, co myslíš tím nefunkčním matchmakingem, ale je pravda, že občas je docela hell, aby se nám povedlo dát partu dohromady a spustit match, ale to je tak jednou týdně :D... u map nepociťuji nějaký zásadní rozdíl v průběhu let, teda až na konzulát, který řádně dojeba**, to je pravda... skiny neřeším, smířil jsem se s tím, že to je standard dnešních MP her a ve finále mě to nijak neuráží... ale možná jsem jen málo HC, ale třeba CS:GO mi přijde snad ve všech směrech horší pro casual hráče (možná až na ten matchmaking)...

Nevím, s kámoši hrajeme na úrovni gold/platina, hrajeme čistě 4fun a na 2-3 hry jednou za dva dny je to ideální mp hra, možná pro try hardy je pak celý ten pocit ze hry úplně jiný, netuším...
@S4TW (24.11.2023 13:48): Příšernej lore, matchmaking naprosto nefunkční,mapy ztratily duši protože UBI neumí mapu balancovat tak aby byla zábavná a dávala smysl, navíc spousta map je ted na jedno brdo,naprosto debilní skiny.
Tak sem se k tomuhle padílu vrátil a nemůžu uvěřit co za cringe shit z toho udělali.
Ciste nahodou, nehraji tu nejaci vecni bronzaci, co si 4-5x tydne daji 2-3 hry denne? Jsme 3 a radi bychom zkusili doplnit tym :) ciste for fun bez stresu...
Hola, dostal se ke mě jeden klíč na Gold edici této hry, měl by někdo zájem?
Páni mám jeden klíček na advanced edici. Vůbec nevím co to znamená, ale je mi k ničemu :D
Nechce někdo za nějakej peníz? :)
Jestli někdo přemýšlí, že by se vrátil, tak teď je ideální možnost. Do 3. dubna je v Siege Outbreak event, což je koooperační mód pro tři hráče, který se hraje prakticky jako Left 4 Dead.
Hráva to teraz niekto? Zatiaľ som v tom za menej ako týždeň utopil cca 20 hodín a stále ma to baví, tak môžeme občas zahrať, ak sa niekto nájde :)
@MartinezZ (22.12.2015 14:19): Lockdown sem nehrál tak nepovim. Co se týče čísílek, tak ta jsou v "Casual" modu, v ranked to je brané více "realisticky" takže tam chybí hodně věcí z původního GUI. A vlastně se to dá i vypnout v menu stejně jako ty reklamy atd. Orientace je na štíru a milion otevřených oken taky. Já taky moc čas nemam, takže pro mě jsou tyhle akce na 10 minut idealní přestávkou.
@SimonEndt (22.12.2015 14:13): Já se k tomu ani pořádně nedostal. Prošel jsem jen první výcvikovou mapu. V té mě překvapilo, že se to hýbalo a vypadalo nějak divně, hodně mě to připomínalo dosti otřesné Lockdown :( Získávání čísílek při zásazích nepřítele spadá namísto R6 spíše k nějaké automatovce nebo CoD. Sice malé, ale přesto nějak na můj vkus příliš možnostmi přeplácané herní GUI v tom taky nepomáhalo. No jo, stárnu a nemám moc čas se do toho nořit, třeba to v MP se správnou partou lidí může stát za to (pokud jsou vypnout ta čísílka zásahů). Perfektní je to menu hry, kdy jednak na začátku nejdou přeskočit ta debilní reklamní videa s logy, druhak mi trvalo se v něm zorientovat. A furt samé obrazovky o načítání, vytváření týmu (jakého?). No, hru už nespustím, takže toho víc ani nezjistím, ale až to bude za €2 v nějaké akci za nějaký ten rok, pro srandu to zkusím, byť už MP asi fungovat nebude. Kupovat to za vyšší cenu a aktivně hrát ale v tuhle chvíli zájem žádný nemám. A vlastně pořádně ani ten čas.
@MartinezZ (20.12.2015 11:45): Jo o víkendu to padalo ... občas si říkám, že to měli ještě nechat jako beta. Já kolikrát propadnu skrz textury, umřu při pádu ze 2 m, teroristi zničeho nic vyprázdní zásobník do hostage ... na to, že je to od Ubisoftu bych čekal plynulejší hru, zvlášť když spoustu věcí převzali z předchozích titulů.
Chápu, že kdo to hraje jako CoD tak toho to nebaví, nicméně za mě super hra. Škoda jen té ceny, jako MP by to mělo stát méně.
Ježiši - z tý videorecenze mi to přijde jako strašný automatový Call of Duty - získávat čísílka při zásazích nepřítele. Kam to R6 dospělo :'(
Při ohlášení, kdy ještě o hře nebylo nic známo, jsem se těšil, byť mi bylo jasné, že mé touhy nebudou plně vyslyšeny, na nějaké pokračování téhle série s větším příklonem k Raven Shieldu a starším než k Vegasům (o Lockdownu nemluvě). No a přišla další MP střílečka only. Škoda, první mnou plně ignorovaný R6 díl.
Pro ty kdo chce vyzkoušet od včerejška do neděle probíhá na Uplay open beta.