Jezis jak se jim na to daber Nomada vykaslal a je to slepeny z hlasek z Wildlands :D to je genialni.
@Korbitch (05.10.2018 05:36): já tam žádný červený zóny nemám (hraju bez hudu). Jakou ale máme obtížnost, to nevím, ale těžký je to dost :D

Já vůbec nechápu tyhle "systémy", nevím co je tier 1, nechápu co jsou ty sezóny, co jsou challenge, jak se to prolíná s mojí rozehranou hrou apod. Je to teda tím, že jsem se to ani nesnažil pochopit, ale je toho na mě prostě moc.

edit: jooo, tohle. No něco takovýho jsem tam zaznamenal, ale tím to skončilo.
@Walome (04.10.2018 11:27): A počkej na Tier1. Doporučuju ho zapnout, až budeš mít vylepšené veškeré atributy. Ale s ním to nabírá úplně jiný obrátky. Postupem času ti zmizí i ty červený zóny, které značí výskyt nepřítele a hra se automaticky přepne na nejtěžší úroveň. Ale jde vylepšovat poškození zbraní. Takže si vyber oblíbenou útočnou pušku, snipera a kulomet - ten teda doporučuju MK249. V tom tieru už to chce stálé zbraně. Jakmile něčemu zvedneš účinnost, už to nejde z ní vzít a dát do jiné. Hra má úplně jiný rozměr...