Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – Narco Road

18.04.2017
25.04.2017
kompatibilní
38
12 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Narco Road je první DLC pro Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Stahovatelný datadisk do hry přidává celkem 15 nových příběhových misí, které se soustřeďují na nového záporáka s přezdívkou El Invisible a jeho pašeráckou skupinu. Abyste mohli odstranit tohoto zločince, potřebujete nejdřív získat přízeň tří nových gangů – šílenců z Kamikazes, motorkářů z Death Riders a adrenalinových Jinetes Locos. V jejich službách bude třeba splnit různé aktivity, jimiž si zajistíte dostatečný respekt bossů výše uvedených gangů a tím získáte i více informací vedoucích k dopadení El Invisible.

Součástí rozšíření jsou i čtyři nové typy vozidel (monster truck, muscle car, chopper a akrobatické letadlo) včetně s nimi spojených závodních výzev. Dále do základní hry přibude devět nových licencovaných zbraní a čtveřice obleků. Pro majitele Season Pass je přídavek dostupný zdarma.


Poslední diskuzní příspěvek

Jezis jak se jim na to daber Nomada vykaslal a je to slepeny z hlasek z Wildlands :D to je genialni.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Ubi manažer: "Takže lidi, je třeba kout železo dokud je žhavé. Jaké první DLC vytvoříme k taktické akční střílečce Ghost Recon: Wildlands?"

Zkušený vývojář: "Měli bychom udělat zábavné rozšíření se spoustou nových zbraní, oblečením, novým typem nepřátel společně s těžší obtížností a třeba i dalším neprozkoumaným sektorem na mapě, kde se bude odehrávat napínavý a originální příběh!"

Ubi manažer: "Zavři tu svou nevymáchanou hubu, ty jeden debilní čuráku! Máš padáka!"

Zhulený náctiletý kid: "uDěleJME něCO JaKo GéTéÁ pjet, gDe se BUDe ZávoDIT A HOdnĚ stŘÍLet a BuDE TO bAReVný a hOdNě to bouCHat A aBY tO BYLA takY sraNDA, ne? TO PŘEce BaVÍ kAžDÝho TeĎ!"

Ubi manažer: "Výborně. To se mi jeví jako dobrý nápad! Vidím, že se nebojíš nových věcí a dokážeš myslet progresivně. Takových tady potřebujeme více!"

Pro: námět příběhu zní celkem dobře

Proti: VŠECHNO: poměr cena - obsah, pak hlavně ten obsah, debilní příběh, žádné nové zbraně - jen reskiny, náplň misí, ještě pitomější ovládání vozidel, vše je barevné jak na pouti, rádoby humor

+17 +19 −2
  • PC 50
V prvom DLC sa pokúsime infiltrovať tri menšie karteli, za účelom eliminácie nového záporáka s prezývkou El Invisible.

Novinky: 
➤nové malé karteli: Los Kamikazes na čele s kráľom sociálnych médií Eddiem, jazdci smrti s motorkárom Arturom, Los Jinetes adrenalínovým nadšencom Toniom a k tomu pár menších nepriateľských kartelov. Všetci sú stále ale členmi veľkej Santa Blanky. Nemôžem povedať že by niektorí kartel bol zaujímavejší ako iný. Jediné čo by stálo za zmienku sú ich šéfovia. Radoví sicarios sú k tomu všetkému len preskinovaný do farieb daného kartelu.  
➤vozidlá: uznávam že nové vozidlá boli celkom fajn. Či už monster truck, rôzne zavodné auta či motorky. Nepáčili sa mi ale ich hnusné krikľavé farby. V podstatne viac misiach, na rozdiel od hlavnej hry musel človek využívať lietadlá, na ktorých chuť som vôbec neprišiel.  
➤informátor: tentokrát vám zbrane či dovednostne body na mape odkrývajú informátori. Tí sa vám odomknú pokiaľ v danom kartele získate dostatočné množstvo stúpencov. Myslím si že táto zmena bola absolútne zbytočná a pri informátorovi som sa zastavil možno 3 krát.
➤aktivity kartelu: komplet nové aktivity nám dajú možnosť hľadať stratené vozidlá, prepravovať a ochraňovať zvieratá, vykonávať letecký postrek a prepravovať amfetamín. Vždy ste ich museli splniť aspoň pár, aby ste mohli v príbehových misiach pokračovať. Najrýchlejšie sa dala splniť preprava a ochrana zvierat, keďže išlo len o vystrielanie nedalekého miesta. Najviac ma nudilo hľadať stratené vozidlá. Bolo to zdĺhavé a nudné.
➤electro výzvy: nachádzajú sa všade po mape a za ich plnenie získavate body. Poväčšine sú jednoduché, na štýl čo najdlhšie driftovať či predviesť nejakú akrobaciu z lietadlom. Osobne som tieto výzvy nevyhľadával a plnil som len tie, na ktoré som narazil popri hlavných úlohách.  


!! Záverečné zhrnutie !!
Od Narco Road som už podľa hodnotení nečakal veľa. Ale chcel som si toto rozšírenie vyskúšať. A bolo to tak pol na pol. Akčné je to dostatočne, niekedy zbytočne moc. Nové karteli sú na prvý pohľad zaujímavé, no na ten druhý sú to len preskinovaná základná Santa Blanca z nulovými inováciami. Nové vozidlá sú za mňa najväčšie plus. Monster trucky a závodné auta sú na vyblbnutie fajn. Každopádne ich farebné krikľavé prevedenia sú vážne zlé. Čo sa ďalších zmien týka, tak informátori ani nestoja za zmienku, nové aktivity kartelu sú zaujímavé ale hral som ich len za účelom postupu a sprístupnenia hlavných misii. A na koniec sú tu výzvy electro, ktoré sú roztrúsené všade po mape. Tie som plnil len pokiaľ mi skrížili cestu pri plnení hlavných úloh. Malé plus na koniec je hlavný záporák El Invisible a celé rozuzlenie príbehu. No po prvé je to prakticky bezvýznamné plus a po druhé nie je vôbec prekvapujúce. Každopádne je Narco Road sklamaním, ktoré našťastie odsýpa rýchlo. Od druhého rozšírenia Fallen Ghosts mám väčšie očakávania, tak dúfam že sa naplnia.

HODNOTENIE: 50/100%
+13
  • PS4 55
Příjemné překvapení. Za pár peněz jsem dostal poměrně vtipné DLC (vtipné tím, jak je to celé pitomé) s novýma autama, motorkama a hlavně s novými misemi, které nejsou o nic horší než ty v původní hře. Samozřejmě omáčka kolem nich je nezajímavá a příběh jsem po chvíli začal úplně ignorovat. Všemu navíc vévodí skutečně hloupé finále.

Nicméně monstertrucky jsou celkem cool, stejně tak nitro. Připomíná to spíše Just Cause, ale původní Wildlands už jsem dohrál několikrát, tudíž změnu herního tempa jsem uvítal. Vonejskou uniformu jsem vyměnil za barevné triko s kovbojksým kloboukem a vrhl se do akce.

Nejlegračnější jsou hlášky zrecyklované z původní hry, kdy dabér(ka) Nomáda namluvil jen pár vět a vše ostatní bylo vzato z Wildlands.

Těm, kdo si chtějí prodloužit zážitek z Wildlands bych tohle DLC ale nedoporučil a nasměroval bych je na Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – Fallen Ghosts.

Pro: je to celkem zábava, není to úplně krátké ani prázdné, nové vedlejší mise, jiný směr než původní wildlands

Proti: jiný směr než původní wildlands, příběh meh

+8