Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – Narco Road

18.04.2017
25.04.2017
kompatibilní
35
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Narco Road je první DLC pro Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Stahovatelný datadisk do hry přidává celkem 15 nových příběhových misí, které se soustřeďují na nového záporáka s přezdívkou El Invisible a jeho pašeráckou skupinu. Abyste mohli odstranit tohoto zločince, potřebujete nejdřív získat přízeň tří nových gangů – šílenců z Kamikazes, motorkářů z Death Riders a adrenalinových Jinetes Locos. V jejich službách bude třeba splnit různé aktivity, jimiž si zajistíte dostatečný respekt bossů výše uvedených gangů a tím získáte i více informací vedoucích k dopadení El Invisible.

Součástí rozšíření jsou i čtyři nové typy vozidel (monster truck, muscle car, chopper a akrobatické letadlo) včetně s nimi spojených závodních výzev. Dále do základní hry přibude devět nových licencovaných zbraní a čtveřice obleků. Pro majitele Season Pass je přídavek dostupný zdarma.


Poslední diskuzní příspěvek

Jezis jak se jim na to daber Nomada vykaslal a je to slepeny z hlasek z Wildlands :D to je genialni.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 15
Ubi manažer: "Takže lidi, je třeba kout železo dokud je žhavé. Jaké první DLC vytvoříme k taktické akční střílečce Ghost Recon: Wildlands?"

Zkušený vývojář: "Měli bychom udělat zábavné rozšíření se spoustou nových zbraní, oblečením, novým typem nepřátel společně s těžší obtížností a třeba i dalším neprozkoumaným sektorem na mapě, kde se bude odehrávat napínavý a originální příběh!"

Ubi manažer: "Zavři tu svou nevymáchanou hubu, ty jeden debilní čuráku! Máš padáka!"

Zhulený náctiletý kid: "uDěleJME něCO JaKo GéTéÁ pjet, gDe se BUDe ZávoDIT A HOdnĚ stŘÍLet a BuDE TO bAReVný a hOdNě to bouCHat A aBY tO BYLA takY sraNDA, ne? TO PŘEce BaVÍ kAžDÝho TeĎ!"

Ubi manažer: "Výborně. To se mi jeví jako dobrý nápad! Vidím, že se nebojíš nových věcí a dokážeš myslet progresivně. Takových tady potřebujeme více!"

Pro: námět příběhu zní celkem dobře

Proti: VŠECHNO: poměr cena - obsah, pak hlavně ten obsah, debilní příběh, žádné nové zbraně - jen reskiny, náplň misí, ještě pitomější ovládání vozidel, vše je barevné jak na pouti, rádoby humor

+13 +15 −2