Diablo 2 Lilith - Jubilee Edition 2.2 (full)- skvelý kompletný mod- príbeh, questy, skilly a rozličné vychytávky, v niektorých aspektoch (obtiažnosť, rôznorodosť) dokonca lepší ako základná hra
Diky vsem za odpoved. Me slo o to, ze jsem to kdysi dohral v zakladu, ale v Steam knihovne mam i datac, ktereho jsem se nikdy nedotkl, jen pozice z dohrane zakladni hry uz jaksi neexistuji.
@Dunemaster (01.06.2020 06:46): Pokud máš kámoše, co už tu normální obtížnost dohrál a je ochotnej tě tak hodinku expit, tak to zas taková překážka není.

Normálně si udělej novou postavu, on ti udělá port do Rhodu a pak se nech chvíli vodit za ruku, dokud nebudeš dávat nepřátele sám. Čtvrtý akt se většinou začíná okolo levelu 33, ale jde to určitě hrát i s menším. Úkoly nijak nenavazují a schopnosti se dají doučit kdekoliv. Jediný, co by ti mohlo chybět, tak je větší inventář. Na to je potřeba splnit 2 vybraný úkoly v jiných aktech, kam se může kámoš lehce portnout...

Samozřejmě bych ale doporučil hrát od začátku. TQ za to stojí. Ideálně pak i s Titan Quest: Ragnarök a Titan Quest: Atlantis.
Tak mi píše bratr koupil jsem si nějaké hry v Tesku četně Immortal Throne už se těším až si ho zahraji. Říkám mohl jsem ti půjčit steam.. Ne to je dobrý mám raději origo.. Otázka a máš k tomu základní hru ? Minuta ticha ( a kruci)..
Hlavně, že jsou ty telefony a má mě zdarma :D..
@Say (22.06.2014 13:06): Jop, máš pravdu, ale netýká se to původní hry nebo hraní zase úplně od začátku? Nejsem si jistý, zda jsem při importu postavy z první TQ neměl už vyšší obtížnost odemčenou a nenastavil ji. Nicméně to je jedno, i tak byl poslední boss nějaký netěžký
Tak závěrečnej boss Hádés na normál mi přišel mnohem lehčí než Tyfón ze zakladu, ani jednou jsem nezheb.
Šmarjapanno, to je nekonečný! :) Pro zajímavost jsem se podíval do návodu, kde se nyní v příběhu asi tak nacházím, a žasnu, kolik toho mám ještě před sebou. To klidně mohli vydat jako novou hru, jen volně navazující na předchozí díl, protože je to fakt hodně hodně dlouhý.
OMG, já si podělal save a záloha, kterou mám, je jednak ve hře starší a druhak se nemůžu dostat dveřma v hradbách, protože nemám splněnej jakýsi quest - ale v seznamu úkolů mám úplně prázdno. Tak to je v řiti. Netušil jsem, že to není datadisk, ale zase taková ta celková úprava hry, kdy se nepokračuje novým příběhem.

Není někde nějaký funkční save pro hru, abych mohl začít hrát od začátku datadisku a nemusel procházet už prošlou původní hrou? Co zkouším, tak nefunguje, protože to asi není dělané na patchi 1.11 nebo co.

EDIT: Nějaký save se mi podařilo najít. Asi poprvé v herním životě budu hrát za ženskou :), naštěstí je to alespoň podobně zaměřená postava, takže jsem zase až tak o moc nepřišel. i tak jsem ale stále na konci původního TC, tak uvidím, jestli budu uset znovu mlátit finálního bosse. Jako bych prostě nemohl začít v tom Apolonově chrámu a pokračovat rovnou datadiskem...
Něco mi uniklo? Mám nainstalovaný Titan Quest, nainstaloval jsem datadisk (nainstaloval se do vlastní složky), pustím ho, automaticky se mi načte postava z TQ a když kliknu na Hrát Titan Quest, tak se ocitnu zase úplně na začátku celé kampaně. Nemám náhodou pokračovat v příběhu, tedy poté, co jsem zabil posledního bosse v TC a prošel žlutým portálem?
[neexistující příspěvek]: Vypni v-sync a další srandy v ovladačích grafiky.
A nějaká vychytávka na to není? Docela otravný, že si nemůžu pořádně užít poslední souboj.
Mimochodem, jsem jedinej komu se hra v oblasti Věže soudu a při finálním souboji, děsně seká bez ohledu na nastavení grafiky?
- Epická -40% k primárním odolnostem / -25% k sekundárním odolnostem
Hraju hru na epickou obtížnost a přitom mám veškeré sekundární odolnosti na 0, jak je to možný?
@HolyMeatball (04.09.2012 13:27): Už od diabla 2, jak se máš dostat k lepším předmětům, když nebudeš zabíjet diabla stále dokola?

Tady není žádný Sigfried, kterého zabiješ sebereš jeho kosu a už ho nikdy neuvidíš.
@Say (04.09.2012 13:14): Tunngle? O tom asi slyším prvně...
...No ale ten respawn i těch velkých mrch se mi vůbec nechce líbit. Což mě docela sere, protože jinak se mi ta hra zatím docela líbí. :/
To je normální, že to hraju spíše jako simulátor pití lektvarů, nebo jsem si znova vybral nikým nepoužívané povolání?