Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Witcher Adventure Game

27.11.2014
01.12.2014
68
21 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

V době čekání na The Witcher 3: Wild Hunt vychází spolu s papírovou podobou i počítačová konverze deskové hry, která vás zavede do světa známého ze série novel a románu Zaklínač polského autora Andrzeje Sapkowského.

Hráči či AI se ujímají role jedné ze čtyř postav: zaklínač Geralt z Rivie, čarodějka Triss Ranuncul (Triss Merigold), trpasličí válečník Yarpen Zigrin či bard Marigold (Dandelion) a pomocí jejich různorodých schopností překonává nástrahy a plní úkoly. Různé postavy nabízí různá řešení problémů - Geralt spoléhá především na ostří svého meče a pomoc elixírů a znamení, Marigold na moc zlaťáků a diplomacie, Yarpen na svoji družinu trpaslíků a Triss na své magické schopnosti. Ve hře dojde i na interakci mezi hráči, ať již v podobě spolupráce či zrady. Hra obsahuje téměř 300 karet a 30 monster. Hrát lze solo proti AI, či multiplayer v režimu hot seat nebo online.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.