Najdou se tu lidi, co by zahráli? Online mód vypadá docela mrtvě.
@Walome (18.05.2016 08:40): Čo ti ja viem, stolná nás s kamošmi bavila, malo to atmosféru hier - questy majú len blbé a blbšie riešenie, dobré neexistujú.
Grafika mi nevadila, stolný plán bol veľký, to som bral ako nevyhnutnosť, no mne skôr vadilo strašne veľké množstvo kartičiek a žetónikov, s ktorými si operoval.
To, že som celú dobu zranený a dobitý som bral ako fičúru - naozaj si mal niekedy šťastie, že si vôbec vyviazol z nejakého boja so zdravou kožou, poprípade živý.

A karty zlej náhody sme prezývali bullshit karty :)
@Drekt (18.05.2016 01:48): "těch 40 korun je přijatelnější riziko, než koupě deskovky" :D pravda, četl jsem ale že ta hra je horší než deskovka (ale nevím, nehrál jsem).

Deskovka má pro mě několik neduhů. Prvním je grafika a hlavní plán. Já nechci hrát stolní hru s artworky z videohry, to si ji zahraju rovnou. A hrací deska je nesmyslně velká (i zbytečně) a roztáhlá a nevzhledná (každé město má čtyři sloty na postavy, ačkoli by prostě stačil jeden velký).

No a pravidla - v každém kole musíš řešit nějakej průser. Buď boj s příšerou a nebo kartičku zlé náhody. Zlá náhoda může způsobit další nutnost otočit kartičku zlé náhody a tak pořád dokola. Celou hru seš zraněnej, dobitej, zastavenej, nemohoucí apod. A není to hardcore, je to spíš otrava.

Ale jako po pár hraní si člověk zvykne a tak hrozný to není, ale teda hrál jsem lepší a zábavnější hry.